0
(0)

مهلت ثبت نام پروژه چیتگر

مهلت ثبت نام پروژه های چیتگر منطقه ۲۲

 

پیش از آن که اقدام به پیش خرید پروژه های چیتگر کنید، بایستی بداند مهلت ثبت نام پروژه چیتگر چه زمانی است. مهلت ثبت نام پروژه چیتگر با توجه به تعاونی های درحال ساخت پروژه معیین می شود.تعاونی های سازنده موجود در املاک منطقه ۲۲ چیتگر مهلت متفاوتی برای پیش فروش پروژه های خود دارند. برخی از آنها مهلت طولانی و برخی دیگر مهلت کوتاه دارند. بنابراین توجه کنید از کدام تعاونی قصد خرید دارید.

برای مثال مهلت ثبت نام در تعاونی مسکن ارتش تهران در سال ۱۳۹۹ تمام شده است و قصد ثبت نام جدیدی نیز ندارند. ثبت نام در تعاونی مسکن سپاه تهران نیز به پایان رسیده است و به منظور ثبت نام دوباره بایستی منتظر اعلام ثبت نام جدید توسط تعاونی باشید.

تعاونی های سازنده دیگر مهلت ثبت نام بیشتری در اختیار مشتریان خود قرار داده اند. برای مثال پروژه ستین منطقه ۲۲  که از یکی از پروژه های مروارید شهر چیتگر محسوب می شود، به دلیل اعتبار بسیار زیاد تعاونی سازنده و استقبال بسیار زیاد مردم از آن، زمان ثبت نام را تمدید نموده اند.

 

ثبت نام پروژه های چیتگر منطقه 22

 

مهلت پیش فروش پروژه های شخصی ساز منطقه ۲۲ بیش از  پروژه های تعاونی ساز می باشد. چرا که این پروژه ها از متراژ و واحد های بیشتری برخوردارند. به همین خاطر قیمت آن ها نیز بیشتر است. افرادی که هزینه زیادی برای خرید این پروژه ها ندارند، می توانند به سراغ همان پروژه های تعاونی ساز بروند. البته به منظور خرید پروژه های شخصی ساز بایستی دقت بیشتری به خرج دهید. در واقع شناخت دقیق مهندسین و تعاونی شخصی ساز بسیار مهم است. به این ترتیب با خیال راحت سرمایه گذاری می کنید.

از عوامل تاثیر گذار در مهلت ثبت نام پروژه های چیتگر پذیرفتن اشخاصی است که در پیش خرید ثبت نام  می کنند. افرادی موفق به ثبت نام در پروژه چیتگر را دارند که شرایط لازم به منظور پیش خرید و پرداخت اقساط را داشته باشند. به این ترتیب در صورتی که افراد مورد قبول تری در پروژه ها ثبت نام کنند، مهلت ثبت نام نیز زود تر به پایان می رسد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در مهلت ثبت نام پروژه چیتگر قیمت پروژه ها می باشد. چرا که پروژه های تعاونی های مختلف، دارای متراژ متفاوت می باشند. هر چقدر متراژ پروژه ها بیشتر شود، توان خرید افراد کمتر است. به همین ترتیب زمان ثبت نام نیز دیر تر به پایان می رسد.

عامل تاثیر گذار دیگر در مهلت ثبت نام پروژه چیتگر، میزان تقاضا می باشد. امروزه به دلیل رشد روز افزون منطقه ۲۲ تقاضا برای خرید و سرمایه گذاری در این منطقه بیشتر شده است. به همین ترتیب سرعت ثبت نام و فروش پروژه های نیز زیاد تر شده است و مهلت ثبت نام زود به پایان می رسد.

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *