پروژه باغ پالادیوم چیتگر

پروژه باغ پالادیوم چیتگر

عکس های پروژه باغ پالادیوم چیتگر

ویژگی های پروژه باغ پالادیوم چیتگر

تعداد بلوک و طبقه 3 بلوک، 16 طبقه
متراژ واحد ها 100 و 120 متری دو خوابه، 140 متری 3 خوابه

شرایط فروش پروژه باغ پالادیوم چیتگر

دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد نمایید

مکان پروژه پروژه باغ پالادیوم چیتگر

توضیحات پروژه باغ پالادیوم چیتگر

اشتراک گذاری اطلاعات

WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn

پروژه باغ پالادیوم چیتگریکی از پروژه های شاخص و خوش آتیه در دست ساخت منطقه 22 تهران می باشد که بر اساس کروکی و جانمائی آن در محدوده شهرک مروارید شهردر منطقه 22 تهران واقع گردیده است این پروژه بسیار ارزشمند و ارزنده در زمینی به مساحت 9 هزار مترمربع با پلاک ثبتی ۱۳۸۳/۴/۲ توسط یکی از تعاونی های بسیار فعال و خوش سابقه به نام  تعاونی عمران و توسعه سازه گستر خرازی در حال آماده سازی برای اجراء و احداث میباشد شرکت تعاونی عمران و توسعه سازه گستر خرازی در تاریخ 16/10/1339 در دفاتررسمی به ثبت رسیده است این تعاونی سابقه اجرائی و قابل استناد بنام خود این شرکت نداشته و استفاده از اسم خرازی در این شرکت هیچگونه ارتباطی با پروژه خرازی اجراء شده توسط سپاه ندارد در هرصورت ساخت این پروژه این نوید را می دهد در آینده نه چندان دور یکی از بی نظیرترین و زیبا ترین و مدرن ترین مجتمع های مسکونی شاخص منطقه 22 تهران خواهد بود.

اطلاعات اصلی پروژه باغ پالادیوم چیتگر:

در این قسمت مقاله لازم است جهت آشنائی بیشتر سرمایه گذاران و خریداران اطلاعات کلی و اولیه پروژه باغ پالادیوم چیتگر به صورت اختصار توضیحاتی ارائه می گردد. براساس اعلام تعاونی عمران و توسعه سازه گستره خرازی عملیات گود برداری در سال 1401 شروع که با توجه به شرایط حال حاضراین پروژه امری بسیار بعید به نظر می رسد. البته لازم به توضیح است که این پروژه دارای جریمه دیرکرد ساخت توسط سازنده بصورت اجاره بهای روزانه بوده که این جریمه 36 ماه پس از شروع گود برداری قابل محاسبه خواهد بود.

این پروژه مشتمل بر 3 بلوک 16 طبقه می باشد که شامل 12 طبقه مسکونی، یک طبقه لابی، 3 طبقه پارکینگ، انباری و… در نظر گرفته شده است که در هر طبقه از بلوک های تعداد 7 واحد مسکونی ساخته خواهد شد با توجه به توضیحات داده شده فوق در مجموع 252 واحد با تراکم مفید مسکونی 30 هراز متر مربع را شامل می شود.

واحد های مسکونی در نظر گرفته شده شامل واحد های 100 و 120 متری دو خوابه و 140 متری 3 خوابه می باشد که با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده زمان تحویل پروژه سال 1404 تخمین زده شده است و هم اکنون در مرحله واگذاری بصورت کاردکس میباشد. این بدین معنی است که خرید و سرمایه گذاری بصورت یک رسید 2 برگی انجام میشود که در واقع خریدار عضو تعاونی نخواهد بود زیرا هنوز زمینی خریداری نشده بلکه مبلغی را جهت سرمایه گذاری به تعاونی پرداخت کرده تا بعد از خرید زمین و اخذ جواز ماهیت تعاونی گرفته، قیمت ساخت مشخص متعابقا و به اعضا اعلام خواهد شد.

امکانات در نظر گرفته شده برای پروژه باغ پالادیوم چیتگر :

بر اساس اعلام تعاونی سازنده پروژه امکانات در نظر گرفته شده به شرح ذیل می باشد.

لابی بسیار مجلل و شیک با تجهیزات لازم

سالن اجتماعات

پیست دوچرخه سواری

برق اضطراری

استفاده از دیوارهای عایق صوتی و حرارتی

استخر و سونا

شوتینگ زباله

سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن

پارکینگ مهمان

آنتن و ماهواره مرکزی

جاده سلامت و تندرستی

تاسیسات مورد نیاز

و مواردی دیگر … که البته باید به این نکته توجه داشته باشید این امکانات اعلامی توسط تعاونی می باشد وآنچه که در قرارداد ذکر شود تعهد اجراء برای سازنده را به دنبال خواهد داشت.

موقعیت پروژه پالادیوم چیتگر:

موقعیت پروژه پالادیوم چیتگر در شهرک مروارید شهر واقع در منطقه 22 تهران بزرگ که ورودی آن از سمت خیابان سراوان می باشد این پروژه در کنار پروژه های دیگری مانند رومنس و جدیدترین پروژه پروژه تعاونی بر ما گستر همت با نام اسپرلوس قرار گرفته است که در همین محدوده در حال اجراء می باشد که ما بین بزرگراه های حکیم و آزاد راه تهران کرج قرار گرفته است اگر چه در حال حاضر در این محدوده پروژه های بسیار زیادی در حال اجراء می باشد و بیشتر این پروژه ها در مرحله اخذ زمین قرار دارند ولی طبق آخرین نظریه و آمار کارشناسان ما جواز ساخت برای خیلی از این پروژه ها در حال صدور می باشد و چنانچه بخواهیم رشد سرمایه گذاری در این محدوده را بررسی نمائیم می توان چشم انداز درخشانی را برای پروژه های در حال ساخت در این منطقه پیش بینی کنیم.

لوکیشن و موقعبت مکانی پروژه پالادیوم

شرایط ثبت نام در پروژه برج باغ پالادیوم چیتگر:

واریزی اولیه و اقساط بابت ثبت نام اولیه پروژه برج باغ پالادیوم بصورت زیربرنامه ریزی و در نظر گرفته شده است.

واحد های مسکونی  100 متری مبلغ 200 میلیون تومان پرداخت اولیه و طی اقساط 5 ماهه میبایست 290 میلیون تومان اخذ خواهد شد

واحد های مسکونی 120 متری مبلغ 240 میلیون تومان پرداخت اولیه و طی اقساط 5 ماهه میبایست 324 میلیون تومان اخذ خواهد شد

واحد های مسکونی 140 متری مبلغ 270 میلیون تومان پرداخت اولیه و طی اقساط 5 ماهه میبایست 388 میلیون تومان اخذ خواهد شد

باید به این نکته مهم توجه نمود که جدول پرداختی های فوق فقط برای هزینه زمین و تراکم میباشد و برای ساخت پروژه مبلغ پنج میلیون و شصد هزار تومان برای هر متر بصورت علی الحساب هزینه ساخت اعلام شده که قطعا بعد از رسیدن به مرحله مذکور این رقم اعلامی افزایش خواهد یافت چنانچه به دنبال پروژه ای با قیمت قطعی در این منطقه هستید اعلام می دارد پروژه مروارید خیام در همین محدود با قیمت فعلی هم اکنون در حال اجراء می باشد.

آیا به پروژه برج باغ پالادیوم وام تعلق میگیرد ؟

طبق اعلام تعاونی این پروژه دارای وام 450 میلیون تومانی با بازپرداخت 12 ساله میباشد که در حال حاضر صحت این موضوع توسط کارشناسان تایید نشده و تنها درصورت کسب اطلاعات دقیق و روئیت مدارک و اسناد رسمی مربوط به وام پروژه این موضوع تایید شده و در این بخش بروزرسانی خواهد شد

پلان نقشه پروژه پالادیوم چیتگر:

پلان پروژه پالادیوم چیتگر اعلام شده از سوی تعاونی برای واحد های 100، 120 و 140 متری بصورت زیر میباشد، توجه فرمایید هنگام تایید دستور نقشه قطعا تغیراتی مشمول آن خواهد شد و این امر در تمامی پروژه هایی که بدین شکل اجرا میشوند یک امر طبیعی است ولیکن نمای کلی و تقریبی اعلام شده توسط سازنده قابل استناد اولیه میباشد

نقل و انتقال پروژه ابتدا در دفتر اسناد رسمی و سپس در دفتر تعاونی انجام خواهد شد برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه خرید و فروش و انتقال، پیشرفت پروژه و شرایط پرداخت پروژه پالادیوم چیتگر و همچنین پروژه های مشابه در محدوده شهرک مروارید شهر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پلان نقشه پروژه پالادیوم

آینده سرمایه گذاری در پروژه باغ پالادیوم چیتگر چگونه است ؟

با توجه اینکه در چند سال گذشته و در حال حاضر روز به روز شاهد پیشرفت خارق العاده ای  در امر ساخت و ساز برج های نوین و مدرن مسکونی با بالاترین امکانات وبا کیفیت ترین تجهیزات و متریال  و بر اساس استاندارد جهانی در منطقه 22 تهران می باشیم تمامی پروژه های ساختمانی علی الخصوص پروژه برج باغ پالادیوم چیتگر در منطقه ای آرام، امن در مجاورت مراکز تجاری، تفریحی، گردشگری، درمانی و کامل ترین مبلمان شهری و سایر موارد ساخته شده و یا در دست ساخت می باشد و همین امتیازات بسیار خارق العاده این پروژه می تواند در کم ترین زمان ممکن بیشتر ارزش افزوده را برای سرمایه گذاری شما به دنبال داشته باشد و یا به تعبیر دیگر اینکه سرمایه گذاری در این پروژه بیشترین ارزش افزوده و سود را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مجموعه املاک برنا 22 با کادرو کارشناسان مجرب و متبحردر امرخرید و پیش فروش ملک و ساختمان به صورت تخصصی و متمرکز در منطقه 22 تهران فعالیت میکند. این مجموعه کار کشته و متبحر می تواند با ارائه مشاوره های تخصصی و رایگان شما را در انتخاب بهترین گزینه های خرید و پیش فروش پروژه های موجود درمنطقه اطراف دریاچه چیتگر کمک میکند. شما می توانید جهت اطمینان و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان مجرب و خبره این مجموعه با شماره های ذیل تماس بگیرید.

0214602100202146021004

0214602100602146021008

گروه سرمایه گذاری برنا

 

سوالات متداول پروژه باغ پالادیوم چیتگر
کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید. باتشکر!