المپیا سنتر

پروژه المپیا سنتر

عکس های پروژه المپیا سنتر

ویژگی های پروژه المپیا سنتر

تعداد واحد تجاری و مساحت 4 طبقه با مساحت 14126
تعداد واحد اداری و مساحت 8 طبقه با مساحت 16142

ویدئو معرفی پروژه المپیا سنتر

شرایط فروش پروژه المپیا سنتر

نحوه خرید امتیاز

پروژه المپیا سنتر چیتگر به صورت سهامی واگذار میشود و سهام های آن بصورت ترکیبی 2 متر اداری -1 متر تجاری و هر سهام دارای حق امتیاز میباشد که خریدار موظف به پرداخت آن است. سهام های پروژه در داخل دفتر بصورت قطعی و محضری به نام خریدار انتقال داده خواهد یافت.

دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد نمایید

مکان پروژه پروژه المپیا سنتر

توضیحات پروژه المپیا سنتر

اشتراک گذاری اطلاعات

WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn

گروه سرمایه گذاری برنا یک گروه بسیار موفق که متشکل از کارشناسان و تکنسین های متبحر رشته های مختلف سرمایه گذاری و ساخت و ساز بر اساس آخرین متد های روز دنیا فعال در منطقه 22 تهران بزرگ می باشند این گروه سرمایه گذاری توانسته است پروژه های بسیار قوی و شاخصی را به یادگار گذشته که چون نگینی در میان سایر پروژه ها می درخشد.

حال با توجه تجربیات بسیار درخشان گذشته و با استفاده از دانش روز دنیا و بهره گیری از مجموعه بسیارقوی و متبحر در شرف خلق یک پروژه بسیار ارزشمند و بی نظیر که تاکنون کمتر دیده شده است.

این پروژه بزرگ و بسیار شاخص پروژه المپیا سنتر چیتگر نام دارد که در آینده نزدیک موجب حیرت همگان و افتخار برای مجموعه عوامل سازنده آن در شرکت بسیار شاخص، معتبر و خوش نام کاشانه سازه فرتاک خواهد بود.

پروژه المپیا سنتر :

اهمیت و جایگاه پروژه المپیا سنتر :

پروژه المپیا سنتر بطور قطع یکی از بزرگترین پروژه های تجاری، اداری واقع در منطقه 22 تهران بزرگ می باشد. این پروژه از ویژگی های بسیار شاخص و منحصر به فردی برخوردار است. پروژه المپیا سنتر چیتگر در کنار یکی از میادین بزرگ و مهم منطقه 22 بنام میدان المپیک توسط شرکت کاشانه سازه فرتاک با آخرین تکنولوژی و منهدسی روز دنیا  در دست ساخت و اجرا میباشد که چشم هر بیننده ای را به خود مجذوب و موجب تحیر و تحسین نظاره گران خواهد شد.

این پروژه بدلیل دسترسی بسیار عالی به بزرگراه های همت، خرازی و آزادگان و مرکزیت آن و اشرافیت بی نظیر آن پس از تکمیل ساخت و بهره برداری برای مجموعه سرمایه گذاران مرکز بسیار پر رونق و فعالی را به دنبال خواهد داشت البته لازم به ذکر است که در محدوده دهکده المپیک نیاز به وجود مراکز خرید بزرگ بسیار احساس میشود که با پروژه المپیا سنتر چیتگر این مشکل بطور قطع و کلی مرتفع خواهد شد.

اهمیت و جایگاه پروژه المپیا سنتر :

با توجه به تعداد انبوه برج ها و جمعیت روبه رشد ساکنین در منطقه 22 تهران نیاز به بخش تجاری و ادرای و تفریحی در این منطقه بسیارملموس وحائز اهمیت است و همین امر باعث انگیزه مضاف برای سرمایه گذاران و صاحبان سهام می شود و همچنین با پیش پرداخت بسیار عالی میتوان در پروژه المپیا سرمایه گذاری کرد و به دلیل سرعت بالای ساخت پروژه و سازنده معتبر آن شرکت کاشانه فرتاک قطعا قیمت و ارزش افزوده آن برای خریداران سهام پروژه روز افزون و شگفت انگیز خواهدشد.

جزییات پروژه المپیا سنتر

موقعیت جغرافیائی پروژه المپیا سنتر چیتگر :

این پدیده مهندسی نوین درضلع شمال غربی میدان المپیک در منطقه 22 تهران بزرگ قرار گرفته است این پروزه عظیم و شاهکار خلاقیت و نوآوری از طرف شرق به مجموعه بزرگ تفریحی بوستان جوانمردان دسترسی مستقیم دارد ، از سمت جنوب به مجموعه ورزشی بزرگ آزادی واز سمت غرب به دریاچه تفریحی خلیج فارس منتهی می گردد.

این پروژه شاخص دارای اشرافیت بر تمامی منطقه بوده و هیچ پروژه ای بر این پروژه مشرف نمی باشد و از دیگر ویژگی های این پروژه خاص و منحصر به فرد سه بر بودن آن است که امکان تردد راحت و بدون هیچگونه ترافیک و یا سایر معضلات را نخواهد داشت.

قیمت المپیا سنتر

مشخصات کلی و امکانات پروژه مجلل المپیا سنتر چیتگر :

این پروژه شاخص و بی نظیر در زمینی به مساحت 8884 متر مربع در حال اجرا است.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این پروژه عظیم متراژ کل سازه آن است که برای آن 80283 متر مربع و در 17 طبقه تعریف، طراحی و درحال اجرا و ساخت می باشد که شامل 5 طبقه زیر زمین ( منفی ) 2 طبقه همکف و 10 طبقه روی همکف ساخته خواهد شد.

کل این مجموعه تجاری و اداری بسیار خارق العاده شامل 3 بلوک ( A ، B ،C ) در حال ساخت است که به ترتیب بلوک ( A ، B ) تا طبقه مثبت 4 و بلوک ( C ) تا طبقه مثبت 10 در نظرگرفته و در حال اجراء می باشد.

مشخصات کلی و امکانات پروژه مجلل المپیا سنتر میدان المپیک

ترتیب طبقات پروژه المپیا سنتر چیتگر :

پارکینگ :

پارکینگ های المپیا سنتر چیتگر از منفی 5 الی منفی 2 با مساحت مفید 11537 متر مربع که مجموعا برای تعداد 923 واحد پارکینگ برای پارک انواع خودرو در نظر گرفته شده است.

واحد های تجاری :

در پروژه المپیا سنتر چیتگر واحد های تجاری در 4 طبقه که از منفی 1 همکف اول، همکف دوم و مثبت 1 که به مساحت مفید 14126 متر مربع درحال ساخت می باشد و به همین دلیل ساختار این پروژه تحسین برانگیز را نسبت به سایر پروژه های همتراز متمایز نموده است.

المپیا سنتر کجاست؟

واحد های اداری :

در این پروژه بسیارقوی و شاخص واحد های اداری از طبقه مثبت 2 الی مثبت 10 با مساحت مفید 16142 متر مربع طراحی و در حال اجرا می باشد.

سایر قسمت ها :

قسمت های مختلف در نظر گرفته شده در پروژه المپیا سنتر چیتگر شامل تاسیسات، انباری، سرویس بهداشتی، نمازخانه، آسانسور ها، راه پله ها، راهرو های تجاری، اداری، نگهبانی و سایر مشاعات به متراژ 38478 متر مربع مد نظر گرفته شده است.

تعداد طبقات پروژه المپیا سنتر

امکانات پروژه تجاری، اداری المپیا سنتر چیتگر :

 • دارای فضای سبز بسیار چشم نواز
 • خروجی های اضطراری
 • گرمایش و سرمایش مرکزی
 • نمای بسیار مدرن و با استفاده از آخرین امکانات روز دنیا
 • مجهز به تمام سیستم های مدرن ارتباطی روز دنیا از جمله اینترنت و …
 • دارای پارکینگ های مدرن و هوشمند با امکاناتی مانند کارواش و استفاده از سیستم های قوی و دقیق تهویه مطبوع
 • مجهز به سیستم های امنیتی، اعلام  خطر و اطفا حریق پیشرفته و روز دنیا
 • تامین امنیت و کنترل گستره و دقیق و 24 ساعته مشاعات توسط مانیتورینگ مرکزی هوشمند و حراست و نگهبانی
 • دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل زلزله و سایر سوانح طبیعی
 • دارای تمامی استاندارد روز دنیا
 • دارای پیشرفت تکنولوژی و ارتقا سیستم های ارتباط بیسیم
 • مجهز به پیجر اطلاع رسانی بسیار پیشرفته
 • و سایر امکانات و تجهیزات منحصر بفرد دیگر …

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه المپیا سنترچیتگر :

پروژه المپیا سنتر چیتگر به صورت سهامی واگذار میشود و سهام های آن بصورت ترکیبی 2 متر اداری -1 متر تجاری و هر سهام دارای حق امتیاز میباشد که خریدار موظف به پرداخت آن است. سهام های پروژه در داخل دفتر بصورت قطعی و محضری به نام خریدار انتقال داده خواهد یافت.

امکانات پروژه تجاری ، اداری المپیا سنتر

قیمت و قرارداد ساخت پروژه تجاری اداری المپیا سنترچیتگر :

پیش پرداخت قسط یک ماه بعد 10 قسط
150 میلیون تومان 60 میلیون تومان هر دوماه یک بار 20 میلیون تومان

 

 1. قیمت قطعی 410/000/000 میلیون تومان
 2. هر سهم شامل 3 متر (1متر تجاری. 2 متر اداری)
 3. شامل 4 طبقه تجاری / 4 طبقه اداری / 4 طبقه پارکینگ

قیمت واحدهای اداری پروژه المپیا براساس قیمت پایه متری 65.000.000 میلیون تومان میباشد.

قیمت واحدهای تجاری پروژه المپیا بر اساس قیمت پایه متری 185.000.000 میلیون تومان میباشد.

**لازم به ذکر به مبالغ فوق مبلغ حق امتیاز هم اضافه میگردد**

عکس المپیا سنتر ساختمان شماره 19

در این برهه از زمان گروه سرمایه گذاری برنا این افتخار را دارد که جهت خدمت رسانی و ارائه راهنمائی و مشاوره های لازم در جهت سرمایه گذاری مطمئن و بسیار سود آور با کمال افتخار در کنار شما عزیزان باشد. شما می توانید با تماس و یا حضور و مشاهده موقعیت این پروژه بسیار ارزنده، ارزشمند می توانید از شرایط و ضوابط و نحوه خرید و سرمایه گذاری در این پروژه به صورت کامل مطلع شوید.

شما با بررسی بازار های دیگر سرمایه حتما به این نتیجه رسیده اید سرمایه گذاری در ساخت ساز بدون ریسک و بیشتر سود آوری را برای شما به دنبال خواهد داشت و هیچیک از بازار های موازی سرمایه گذاری این امتیاز ویژه خاص را دارا نمی باشند به دلیل اینکه سایر سرمایه گذاری ها دارای نوسان و با ضریب ریسک بسیار بالای در گیرهستند و تجربه ثابت کرده است که سرمایه گذاری در ساخت و ساز همیشه دارای سود سر شار می باشد.

گروه سرمایه گذاری برنا با کمال افتخار در انتظار شما سرمایه گذاران دوراندیش برای ارائه خدمات شایسته و بهتر و در شان شما عزیزان می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

09122075770 – محرم پور

لیست املاک پیش فروش (مشاهده)

 

سوالات متداول پروژه المپیا سنتر

شرایط اقساط پروژه المپیا سنتر چگونه است ؟

150 میلیون تومان پیش پرداخت ، قسط اول یک ماه بعد 60 میلیون تومان مابقی مبلغ 10 قسط هر دوماه یکبار به مبلغ 20 میلیون تومان.

هر سهام المپیا سنتر چند متر است؟

هر سهم دارای دومتر اداری و 1 متر تجاری میباشد .

المپیا سنتر میدان المپیک چند طبقه است؟

17 طبقه که 5 طبقه آن زیر همکف، 2 طبقه همکف و 10 طبقه بالای همکف میباشد.

کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید. باتشکر!