پروژه تریتیوم VIP ( منطقه 22 تهران بزرگ )

تریتیوم vip

عکس های تریتیوم vip

ویژگی های تریتیوم vip

ویدئو معرفی تریتیوم vip

شرایط فروش تریتیوم vip

دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد نمایید

مکان پروژه تریتیوم vip

توضیحات تریتیوم vip

اشتراک گذاری اطلاعات

WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn

در آینده بسیار نزدیک همه ما شاهد یک شاهکار مهندسی نوین در ساخت برج های مسکونی با استفاده از آخرین تکنولوژی و صنعت برج سازی در منطقه 22 تهران بزرگ خواهیم بود که تعجب ، تحسین همگان را بر می انگیزد این پر.ژه عظیم و شاخص که در حال حاضر در مرحله اجرا می باشد را می تواند به عنوان بهترین و شاخص ترین پروژه های در دست ساخت این منطقه قلمداد کرد . این پروژه که در ادامه به صورت تفصیلی توضیح داده خواهدشد پروژه برج های تریتیوم  VIp می باشد که به عنوان تنها پروژه برج باغ در منظقه 22 تهران بزرگ تلقی می گردد لذا جهت شناخت و آگاهی بیشتر شما عزیزان از این پروژه لازم است  ما را تا انتهای مقاله همراهی فرمائید .

مشخصات پروژه تریتیوم VIP :

برجهای مسکونی و تجاری پروژه تریتیوم VIP براساس یک نقشه ی بسیار هوشمندانه ، کلاسیک و مدرن به طور کلی شامل 9 برج می باشد که از این تعداد ، تعداد 6 برج آن در سایت غربی و تعداد 3 مورد آن در سایت غربی جا نمائی و در حال اجرا می باشد .

تمامی برج های مسکونی و تجاری پروژه تریتیوم به صورت 16 طبقه ای ساخته که شامل 11 طبقه مسکونی ، 1 طبقه لابی  ، 4 طبقه منفی می باشد  .

این مجموعه عظیم و شاخص دارای تعداد 868 واحد مسکونی ، تعداد 1400 واحد پارکینگ و تعداد 40 باب مغازه می باشد .

پروژه تریتیوم VIP تنها ترین و منحصر بفرد ترین پروژه برج باغ در حال ساخت منطقه 22 تهران بزرگ محسوب می گردد .

مشخصات پروژه تریتیوم VIP

 مجری و سازنده پروژه تریتیوم VIP   :

شرکت نیکان سازه سدید سازنده پروژه تریتیوم VIP  یکی از بزرگترین شرکت های بسیار معتبر و شاخص خصوصی است که در امر انبوه سازی در منطقه 22 تهران بزرگ فعالیت دارد . این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های است که در زمینه اجرای پروژه های عمرانی بزرگ می باشد که با توجه به موفقیت های بسیار و کارنامه ی بسیار درخشان توانسته است در خصوص ساخت پروژه های مسکونی نیز سرآمد سایر شرکت های مرتبط در منطقه و کشور باشد . این شرکت با استفاده از مهندسی نوین و به خدمت گرفتن نیروهای متبحر و متخصص و تحصیل کرده توانسته است در سه سال گذشته 400 واحد مسکونی بسیار مدرن و ارزشمند را ساخته و تحویل نماید و در حال حاضر نیز این شرکت تعداد 1500 واحد مسکونی را در دست ساخت و اجرا دارد  .

با توجه به اینکه بیش از 90  درصد پروژه های در دست ساخت منطقه ۲۲ چیتگر تهران بزرگ از پیش سند ( دفترچه تعاونی ) که در زمان عقد قرار داد و در دفتر تعاونی به خریداران داده می شود اما یکی از مزایای بسیار مهمی که پروژه های در دست ساخت شرکت فنی مهندسی نیکان سازه سدید را از دیگر پروژه ها متمایز می کند داشتن تعهد شرکت سازنده به تحویل سند تک برگ و دادن تعهد و تضمین در خصوص پرداخت ضرر و زیان در صورت عدم تحویل به موقع به خریداران میباشد که این امرمهم تا حد زیادی می تواند به اطمینان خریداران کمک بسیار زیادی کند .

 مجری و سازنده پروژه تریتیوم VIP

امکانات پروژه تریتیوم VIP :

 1. سالن اجتماعات چند منظور با کلیه امکانات مورد نیاز
 2. مجموعه بسیار مجهزآبی با امکانات جدید روز شامل استخر ، سونا ، جکوزی ودیزاین برای خانم ها و آقایان پیش بینی شده تا تنش و خستگی کار روزانه را در آن از تن بزدایند.
 3. دارای مهد کودک و گیم نت
 4. دارای خدمات هتلینگ و خشکشوئی ( لاندری روم )
 5. دارای پارکینگ مهمان به تعداد کافی و لازم
 6. دارای کتابخانه بسیار مجهز و با امکانات حد اکثری
 7. دارای کافی شاپ
 8. دارای سیفتی باکس
 9. دارای کلینک و مراکز خدماتی بسیار مجهز
 10. دارای اتاق های فرماندهی و آتش نشانی
 11. دارای هلی پد ( helipad ) به تعداد 9 باند فرود
 12. در هر برج دارای یک لابی 24 ساعته می باشد که در کل مجموعه این پروژه تعداد 9 لابی وجود دارد .
 13. در هر برج مجهز به آسانسور نفر بر و باربر
 14. مجهز به سیستم های ایمنی مورد نیاز
 15. مجهز به دوربین های مدار بسته به صورت مرکزی
 16. مجهز به شوتینگ
 17. مقاوم در برابر زلزله و حوادث طبیعی
 18. و ….

 

امکانات پروژه تریتیوم VIP

متراژ واحد های پروژه تریتیوم VIP :

در این قسمت از مقاله برای آشنائی بیشتر شما عزیزان با واحد های برج های تریتیوم لازم است به صورت کامل و دقیق ارائه گردد که در زمان انتخاب و برنامه ریزی خود دچار مشکل و ابهام  نشوید .

برج های تریتیوم وی آی پی به طور کلی شامل دو قسمت شرقی و غربی می باشد که در قسمت شرقی آن به تعدا 3 بلوک با نام های L1 تا  L3 و در قسمت غربی این پروژه تعداد 6 بلوک با نام های M1 تا  M6 اطلاق می شود .در ادامه به معرفی  بلوک ها می پردازیم .

 

متراژ واحد های پروژه تریتیوم VIP

 

بلوک M1 پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک در قسمت غربی پروژه و از قسمت شمال به بر بلوار هوانیروز مشرف می باشد . همانطور که در نقشه آن مشخص شده است این بلوک از دو برج متصل بهم و مجزا با واحد های مشابه تشکیل و ساخته خواهد شد . که در طبقه از این دو برج تعداد 6 واحد مسکونی قرار دارد که این 6 واحد  شامل واحد های 2 خوابه با متراژ حدودا 132 متر ، 3 خواب شمالی و بدون مشرف  به متراژ حدودا 50/149 متر ، 3 خوابه جنوبی رو به محوطه باغ و فضای سبز به متراژ های  48/153 متر و 60/149متر ، 3 خوابه جنوب شرقی و جنوب غربی به متراژ 149متر ، 3 خوابه شمال غربی و شمال شرقی به متراژ 149متر را تشکیل می دهند.

بلوک M2  پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک در قسمت غربی پروژه و در شمال نبش بلوار گلها و بلوار هوانیروز جانمای و قرار گرفته است و دارای  موقعیتی بسیار عالی می باشد که در هر طبقه از این بلوک 4 واحد شامل واحد های 4 خوابه به جهت شمالی و شرقی و بدون مشرفی با  متراژ 18/197 متر ، 3 خوابه شرقی و شمالی با متراژ 24/142 متر ، 3 خوابه جنوبی رو به محوطه باغ و فضای سبز با متراژ 63/141 متر و 3 خوابه غربی به متراژ 24/149 متر را در هر طبقه تشکیل میدهد .

 

بلوک M2 پروژه تریتیوم VIP

بلوک M3  پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک در قسمت غربی پروژه و در جنب  بلوار گلها واقع که از 2 برج به هم چسبیده تشکیل شده و در هر طبقه از هر برج 7 واحد مسکونی در نظر گرفته شده است که شامل 1 واحد  2 خوابه شرقی و به سمت بلوار گلها به متراژ 25/132متری ، 2 واحد 3 خوابه رو به گلها به متراژهای  70/167 و 95/126 متر ، 1 واحد 3 خوابه شمالی به متراژ 62/142 متری  ، 3 واحد 3 خوابه غربی مشرف به محوطه باغ و فضای سبزبه متراژ های 149 و 60/149 و48/153 متری را تشکیل می دهند .

بلوک M3 پروژه تریتیوم VIP

بلوک 4M  پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک که در قسمت غربی پروژه و جنب بلوار گلها و خیابان بیگدلی واقع و در هر طبقه 5 واحد مسکونی قرار گرفته است که شاما واحد های مسکونی  3 خوابه شرفی و شمالی به متراژ 64/159 متر،47 3 خوابه جنوبی و شرقی به متراژ 160 متر  ، 3 خوابه جنوبی و غربی به متراژ 54/151 متر ، 3 خوابه غربی به متراژ32/152 متر و 923 خوابه شمالی و غربی مشرف به باغ و فضای سبز به متراژ 158 متر را جانمائی و تشکیل میدهند .

بلوک 4M پروژه تریتیوم VIP

بلوک 5M  پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک در جنوب قسمت غربی جنب خیابان بیگدلی واقع و واحد های این بلوک از لحاظ متراژ شبیه  بلوک m1 می باشد 6 واحد در طبقه شامل 1 واحد 2 خوابه شمالی مشرف به باغ و فضای سبز به متراژ 25/131 متر ، 1 واحد 3 خوابه شمالی رو به باغ و فضای سبز به متراژ 50/149 متر، 1 واحد 3 خوابه شرقی شمالی و غربی شمالی به متراژ77/149 متر ، 1 واحد 3 خوابه  جنوب غربی و جنوب شرقی به متراژ 149 متر، 2 واحد 3 خوابه جنوبی و آفتا ب گیر کامل به متراژهای 60/149 و 48/153 متر را تشکیل میدهند .

بلوک 5M پروژه تریتیوم VIP

بلوک 6M  پروژه تریتیوم VIP:

این بلوک در انتهای قسمت غربی واقع که در طبقه آن تعداد 6 واحد مسکونی شامل : 1 واحد 2 خوابه غربی به متراژ 25/131 متر ، 1 واحد 3 خوابه غربی به متراژه  50/149متر، 1 واحد 3 خوابه شمالی غربی و جنوبی غربی به متراژ 77/149 متر، 1 واجد 3 خوابه شرقی شمالی و شرقی جنوبی رو به باغ و فضای سبز به متراژ 149 مترو2 واحد 3 خوابه شرقی مشرف به باغ و فضای سبز به متراژهای  60 /149 و 48/153متررا تشکیل می دهند .

بلوک 6M پروژه تریتیوم VIP

بلوک L1 پروژه تریتیوم VIP :

این بلوک در موقعیت بسیار عالی و درضلع شمال شرقی و جنب بلوار هوانیروز و گلها قرار گرفته است که در هر طبقه 4 تعداد واحد مسکونی و جا نمائی و ساخته خواهد شد . که شامل  : 1 واحد 3 خوابه شمالی به متراژ 20/132 ، 1 واحد 2 خوابه شرقی به متراژ  112 متر ، 1 واحد 2 خوابه جنوبی به متراژ 80 /105 متر ، 1 واحد 3 خوابه جنوب غربی و شمالی به متراژ 73/136 متر را تشکیل میدهند .

بلوک L1 پروژه تریتیوم VIP

بلوک L2 پروژه تریتیوم VIP :

این بلوک از 2 برج به هم متصل شده تشکیل شده است  که در هر طبقه آن تعداد 6 واحد مسکونی قرار ساخته خواهد شد  که شامل  : 2 واحد 2 خوابه غربی به متراژ های 16/100 و 42/113 متر ، 1 واحد 3 خوابه غربی شمالی و غربی جنوبی به متراژ88/177 متر ،1 واحد 3 خوابه شرقی شمالی و شرقی جنوبی به متراژ 86/131 متر ، 1 واحد 2 خوابه شرقی به متراژ 72/99 متر کوچکترین واحد پروژه و 1 واحد 2 خوابه شرقی به متراژ 43/118 واحد های مسکونی این برج را تشکیل میدهند .

بلوک 2 L پروژه تریتیوم VIP

بلوک L3 پروژه تریتیوم VIP :

این بلوک آخرین بلوک از مجموعه پروژه های  تریتیوم  VIP است که در خصوص واحد های مسکونی آن توضیح ارائه می شود درهر طبقه این بلوک تعداد 4 واحد مسکونی وجود دارد که شامل : 1 واحد 3 خوابه شرقی شمالی به متراژ 56/183 متر ، 1 واحد 3 خوابه شرقی جنوبی به متراژ 91/160 متر ، 1 واحد 3 خوابه جنوبی غربی به متراژ 12/172 متر، 1 واحد 3 خوابه غربی و شمالی به متراژ 41/156 متر را  تشکیل می دهند .

بلوک 3 L پروژه تریتیوم VIP

مشخصات فنی پروژه فنی پروژه تریتیوم VIP :

 • اسکلت این پروژه شاخص از بتن ساخته می شود و از مقاومت بسیار بالائی بر خوردار است
 • درب های ورودی بکار رفته شده از بهترین جنس و ضد سرقت می باشد
 • شیر آلات و اتصالات از بهترین و با کیفیت ترین نوع و برند موجود در بازار
 • پنجره های بکار رفته از بهترین جنس و به صورت قدی می باشد
 • سقف واحد ها و قسمت های دیگر پروژه از کناف می باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبائی و طراحی داخلی واحد ها دارد .
 • کلید و پریز از بهترین برند روز
 • ارتفاع سقف لابی به میزان 6 متر می باشد
 • استفاده از چیلر برای سیستم سرمایش و گرمایش این پروژه
 • سرامیک به کار رفته در واحد ها از بهترین نوع می باشد

و …. از مشخصات دیگراین سازه  شاخص می توان به ،عایق حرارتی و صوتی ، تجهیزات آتش نشانی و ایمنی شامل اعلام و اطفاء حریق ،سیستم های هوشمند خودکار ، سیستم برق اضطراری ،سیستم های کنترلی و مخابراتی شامل آنتن مرکزی و ماهواره ، آیفون تصویری و دوربین های مداربسته ، سیستم اینترکام ،آژیر امنیت ، سیستم روشنایی هوشمند ، تایمر هوشمند راه دور و همانطور که در بالا اشاره شده پنجره های دو جداره که به صورت قدی در واحدها استفاده شده و بیشتر نمای برج را تشکیل می دهد.

موقعیت مکانی پروژه تریتیوم  VIP :

این پروژه به دلیل موقعیت عالی و  بهترین وضعیت مکانی  نسبت به سایر پروژه های قبلی تریتیوم واقع  گردیده و در یکی از بلوارهای اصلی شهرک گلستان یعنی تقاطع بلوار گلها و هوانیروز قرار گرفته  و زمین پروژه سه نبش بوده و از سه طرف به خیابانهای اصلی ارتباط مستقیم دارد و از نظر دسترسی به اتوبان آزادگان در موقعیت خوب و  ویژه ای قرار گرفته است .

علاوه بر موارد فوق این پروژه خاص در مرکز منطقه 22 و با دسترسی به امکان تفریحی از جمله مرکز خرید تهران مال ، بام لند و پارک جنگلی چیتگر و امکانات رفاهی متمایزترو بی نظیری را برای ساکنین خود فراهم خواهد کرد

و همچنین  به دلیل قرارگیری پروژه تریتیوم وی آی پی در مرکز شهرک راه آهن آپارتمانهای این برج ها در آینده با افزایش چشمگیر قیمت مواجه خواهد شد و از نظر رشد قیمت نسبت به سایر نواحی منطقه ۲۲ پتانسیل بیشتری برای افزایش قیمت برای سرمایه گذاران و خریداران در پی خواهد داشت ب این دلیل که اینکه آپارتمانهای این قسمت از شهرک گلستان در حال حاضر از گرانترین آپارتمانهای منطقه محسوب می گردد . .

چشم انداز و آینده سرمایه گذاری در پروژه تریتیوم VIP :

 

با توجه اینکه درطول سنوات گذشته و در حال حاضر شاهد پیشرفت  روزافزون در امر ساخت و ساز برج های نوین  مسکونی با بالاترین امکانات و استاندارد جهانی در منطقه 22 تهران هستیم تمامی پروژه های ساختمانی علی الخصوص پروژه برج های مسکونی تریتیوم وی آی پی  در منطقه ای آرام ، امن در مجاورت مراکز تجاری ، تفریحی ، گردشگری ، درمانی و سایر موارد ساخته شده است و همین امتیازات بسیار خارق العاده این پروژه می تواند در کم ترین زمان ممکن بیشتر ارزش افزوده را برای سرمایه گذاری شما به دنبال داشته باشد و یا به تعبیر دیگر اینکه سرمایه گذاری در این پروژه بیشترین ارزش افزوده و سود را برای شما در پی خواهد داشت .

ازگذشته های قدیم تا کنون و برای آینده سرمایه گذاری بر روی ملک و املاک بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و طرفداران بسیار زیادی را به دنبال داشته است سرمایه گذاری در این موضوع یکی از کم ریسک ترین و کم خطرترین سرمایه گذاری های همیشگی تلقی می گردد  . اغلب افراد دوراندیش و موفق سعی خود را بر آن داشته اند که سرمایه های خود را از حالت راکد و زیان بر را در بازار املاک سرمایه گذاری نمایند و با این سیاست گذاری بسیار هوشمندانه علاوه بر حفظ سرمایه آورده خود و با گذشت زمان ملک خریداری شده ار لحاظ ارزش افزوده چندین برابر خواهد شد که همگی افراد به این واقعیت واقف و به اثبات رسیده است .  شما امروزه به هیچ وجه در سرمایه گذاری مسکن متضرر نخواهید شد و نکته بسیار مهم دیگر این است با توجه به آمارهای مراکز معتبر بیشترین سود آوری در بین بازارهای موازی بازار مسکن است که بالا ترین سود را برای شما در پی خواهد داشت .

چشم انداز و آینده سرمایه گذاری در پروژه تریتیوم VIP

شرایط خرید واحد ها در پروژه تریتیومVIP :

برج های باغ تریتیوم وی آی پی به صورت قیمت قطعی و با ضوابط  و شرایط بی نظیر و منحصر بفرد به بازار ارائه شده است که دارای شرایط پرداخت ویژه واستثنائی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم .

پیش پرداخت اولیه این پروژه به میزان 30% نقد در زمان عقد قرارداد اخذ می شود .

 • اقساط در نظر گرفته شده برای این برج باغ به صورت 42 ماهه که بصورت فصلی و هر سه ماه یک بار باید پرداخت شود .
 • در زمان تحویل واحد 5% اخذ خواهد شد
 • در زمان تعهد سند نیز 5% اخذ خواهد شد
 • شیوه دیگر پرداخت ده درصدی واحد های این پروژه
 • پیش پرداخت اولیه : 10% نقد در زمان عقد قرارداد
 • مقدار و زمان اقساط : 85% اقساط  با باز پرداخت 60 ماهه
 • سود سالیانه : 5%

این پروژه تحسین برانگیز از مهر ماه  سال 1401 شروع به عملیات گود برداری کرده و زمان تحویل واحدهای این پروژه سال 1404 به صورت قطعی در نظر گرفته شده است .

 

آیا خرید ملک و یا سرمایه گذاری درپروژه تریتیوم VIP مناسب است یا خیر ؟

یکی ازمهم ترین ویژگی های پروژه برج های مسکونی تریتیوم وی آی پی  موقعیت بسیار ممتاز و عالی آن به لحاظ دسترسی به دریاچه چیتگر است و نکته بسیار مهم و حائز اهمیت دیگر این پروژه اشراف حد اکثری نسبت به سایر پروزه های همجوار بر دریاچه چیتگررا دارا می باشد ودر آینده هیچ ساختمان و یا سازه ای دیگری روبروی ان ساخته نخواهد شد . از دیگر ویژگی های دیگر این پروژه بر خورداری از موقعیت تجاری که بخشی از پروژه محسوب می گردد اشاره کرد همانطوری در ابتدای این مقاله از لحاظ موقعیت مکانی بیان شده است پروژه مسکونی و تجاری تریتیوم در کمترین فاصله ی با مبلمان شهری همانند بیمارستان ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی ، مراکز گردشگری ، دریاچه چیتگر ، و…. قرار گرفته است پروژه تریتیوم به لحاظ ظاهر ، نما و رنگ سفید آن چشم ونظرهر بیننده ای را به خود جلب می نماید یکی دیگر از شاخصه بسیار ارزشمند این پروژه می تواند به داشتن ویو عالی از دریاچه چیتگرو آب هوای بسیارمعتدل و مطبوع آن را نیزعنوان کرد که این خود امتیازبسیار ارزنده و تاثیر بسزائی در روان و روحیه افراد ساکن در این مجتمع خواهد گذاشت و از مناظر چشم نواز و دل انگیز همیشگی برخوردار خواهند بود با توجه به مطالب فوق خرید و یا سرمایه گذاری درمجموعه برج های تریتیوم VIP نوید یک سرمایه گذاری بسیار موفق و هوشمندانه به همراه ارزش افزوده فراوان را در پی خواهد داشت و انجام این اقدام برای هر فرد سرمایه گذاری سرشاراز سود آوری خواهد بود  در حال حاضر قیمت واحد های پروژه تریتیوم  VIP نسبت به زمان تحویل آن بسیار مناسب و ارزشمندتر می باشد .

از دیگر پروژه های که در حال حاضر در مرحله ساخت و اجراء می باشند و برای خرید و سرمایه گذاری شرایط استثنائی و خارق العاده برای افراد دارند می تواند به پروژهای بهاران ، نارجستان ، المپیا سنتراشاره کرد که شما می توانید برای اطلاعات و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید .

 

مجموعه املاک برنا 22 با کادرو کارشناسان مجرب و متبحردر امر پیش فروش ملک به صورت تخصصی و متمرکز در منطقه 22 تهران فعالیت میکند. این مجموعه می تواند با ارائه مشاوره های تخصصی و رایگان شما را در انتخاب بهترین گزینه های خرید و پیش فروش منطقه اطراف دریاچه چیتگر کمک میکند . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان مجرب و خبره این مجموعه با شماره های ذیل تماس بگیرید .

 

 

02146021002 – 02146021004 – 02146021006 – 02146021008  .

 

سوالات متداول تریتیوم vip
کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید. باتشکر!