پهنه E شهرک چیتگر

پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

عکس های پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

ویژگی های پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

شرایط فروش پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

دریافت وام طرح حکمت سهام های ۵۰ و ۲۰ متری پهنه E

​​​​​​سهام های ۲۰متری پهنه E شهرک چیتگر دارای ۷۰میلیون وام طرح حکمت می باشد که اقساط آن از حقوق نفر اول ارتشی کاسته می شود .

شرایط پرداخت سهام پهنه E طرح توانمند سازی ارتش

مورد معامله به صورت ۲۰ متر و ۵۰ متر انجام می گیرد.

که هر ۵۰ متر شامل یک سهم ۲۰ متر و یک سهم ۳۰ متر می باشد .

اقساط پهنه E شهرک چیتگر طرح توانمندسازی ارتش

این پروژه اقساطی برای نفر ثانی ندارد و تنها در زمان انتخاب واحد مبلغی بابت ضریب طبقه و مرغوبیت واحد گرفته می شود و همچنین مبلغی هم بابت پارکینگ در زمان تحویل گرفته می شود.

دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره اطلاعات مورد نیاز را در فرم زیر وارد نمایید

مکان پروژه پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

توضیحات پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)

اشتراک گذاری اطلاعات

WhatsApp
Telegram
Email
LinkedIn

توضیحات اولیه پهنه e (طرح توانمند سازی ارتش)

 

منطقه 22 تهران دارای شهرک های مدرن با 5 پهنه که از غرب دریاچه چیتگر تا منطقه اردستانی امتداد می یابد. محله های منطقه 22 از بهترین موقعیت ها به منظور سرمایه گذاری و سکونت در تهران به شمار می رسد.

بنیاد تعاون ارتش شهرک های که پهنه a , b , e را به دست دارد و در حال ساخت ان ها می باشد. همچنین پهنه c مربوط به ارگان های ارتش یعنی نیروی هوای ، نیروی زمینی ، پدافند هوایی و برج نیروی دریایی ارتش می باشد.

ارتش از سال 88-89 ثبت نام خود را به صورت سهامی آغاز کرد که بخشی از نقدینگی به صورت واریزی پرداخت شد و بخش دیگر به صورت وام طرح حکمت بود که از حقوق اعضا کسر می شد.

در زمان انتخاب واحد ، اعضای پهنه b سهام های 63 متری و 33 متری خود را به تعاونی بتاجا برده و انتخاب واحد نمودند و مازاد متراژ، ضریب طبقات و همچنین مبلغ پارکینگ و انباری را جداگانه پرداخت نمودند و دو دفترچه جدا برای سهام های 33 متری و 63 متری در نظر گرفته شد.

همین منوال در پهنه e انجام پذیرفت که در سال 98 طبق اعلام بتاجا اعضا سهام ها را به صورت 20 متری و 30 متری ثبت کردند.

 

سنوات خدمت سهام های پهنه E

سهام های پهنه E چیتگر بر حسب سال خدمت دارای قیمت متفاوتی می باشد و ثبت نام هم اعضا از 17 سال تا 30 سال سنوات دارند و بر حسب سنوات خدمت و ثبت نامی سال 98 و 99 اولویت انتخاب واحد و قیمت متفاوت می شود. 

 

وام طرح حکمت سهام های ۵۰ متری و سهام های ۲۰ متری پهنه E شهرک چیتگر

 

​​​​​​سهام های ۲۰متری پهنه E شهرک چیتگر دارای ۷۰میلیون وام طرح حکمت می باشد که اقساط آن از حقوق نفر اول ارتشی کاسته می شود . و سهام های ۳۰ متری این وام را ندارد .

 

شرایط پرداخت سهام پهنه E طرح توانمند سازی ارتش

 

مورد معامله به صورت ۲۰ متر و ۵۰ متر انجام می گیرد.

که هر ۵۰ متر شامل یک سهم ۲۰ متر و یک سهم ۳۰ متر می باشد .

پس در نتیجه 

۲۰متر سهام+۳۰متر سهام =۵۰ متر سهام

اگر شما میخواهید سهام ۲۰ متر خریداری کنید به این نکته باید دقت کنید .قراردادی که اعضا با شخص ارتشی بسته است متری ۵ میلیون می باشد پس در نتیجه 

۵میلیون ×۲۰متر سهام =۱۰۰میلیون تومان

که از این ۱۰۰میلیون تومان پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۳۰ میلیون تومان فیش واریزی باشد و ۷۰ میلیون باقی مانده وام طرح حکمت می باشد که از فیش حقوق نفر اول ارتشی کم می شود .

حال به بررسی ۳۰ متر می پردازیم

۳۰متر سهام ×متری ۵ میلیون =۱۵۰ میلیون تومان

که پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۴۵ میلیون فیش واریزی باشد و همچنین ۱۰۵ میلیون وام که فروشنده باید اقساط آن را پرداخت کند .

 

نکته 

❌اگر سهام ۵۰ متری به شخص ثانی انتقال یابد می بایست ۱۰۵ میلیون وام با بتاجا تسویه شود ❌

 

در زمان معامله سهام ۵۰متری چه فیش هایی باید چک شود؟

​​​​​​​

پس در نتیجه در زمان معامله سهام ۵۰ متری ۲ فیش واریزی ۳۰ میلیون تومان سهام ۲۰متری ،و فیش واریزی ۴۵ میلیون تومانی سهام ۳۰ متری

 

پهنه E چیتگر

موقعیت پهنه E شهرک چیتگر طرح توانمندسازی ارتش

​​​​​​​

پهنه e در انتهای بلوار طبیعت و همچنین در جنوب ایران مال واقع شده است و انتخاب هوشمندانه ای در بین پروژه های پیش فروش املاک منطقه 22 است.

​​​​​​​

ویو و چشم انداز پهنه E شهرک چیتگر

 

این پروژه نزدیکترین پهنه به ایرانمال و دریاچه چیتگر است . و میتوان گفت قابل رشد ترین پهنه شهرک چیتگر می باشد.

شرق آن دریاچه چیتگر ،شمال آن مجتمع تجاری تفریحی ایران مال و جنوب آن پارک جنگلی چیتگر می باشد .

 

دسترسی پهنه E شهرک چیتگر سهام ۵۰ مترو سهام ۲۰ متر بتاجا

 

این بهنه بهترین پهنه های منطقه 22 تهران می باشد.

دسترسی به اتوبان حکیم یا همدانی ،دسترسی به اتوبان همت و خرازی ،دسترسی به آزادگان شمال و جنوب، و همچنین دسترسی به اتوبان تهران کرج (شهید فهمیده)

 

اقساط پهنه E شهرک چیتگر طرح توانمندسازی ارتش

 

این پروژه اقساطی برای نفر ثانی ندارد و تنها در زمان انتخاب واحد مبلغی بابت ضریب طبقه و مرغوبیت واحد گرفته می شود و همچنین مبلغی هم بابت پارکینگ در زمان تحویل گرفته می شود.

 

روش نقل و انتقال طرح توانمند سازی ارتش

​​​​​​​

به صورت وکالتی نقل و انتقال می شود و همچنین انتقال رسمی در تعاونی بتاجا به شرط تسویه وام ۱۰۵ میلیون تومانی انجام می شود.

 

توضیحات تکمیلی طرح توانمند سازی ارتش

 

پهنه E در پروژه ارتش از پروژه های منطقه 22 جنب ایران مال قرار دارد و برای خرید ۲۰ متر از سهام پروژه پهنه ای ۷۰ میلیون تومان وام تعلق می گیرد که بر عهده فروشنده می باشد و از فیش حقوقی وی کم‌ می شود و فروشنده علاوه بر وام باید بین ۲۳ تا ۳۰ میلیون تومان طبق فیش بانکی حتما واریز کرده باشد  که در مجموع مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.  ۳۰م فیش واریزی+۷۰م وام = ۱۰۰میلیون  و با یک محاسبه کوچک ۱۰۰میلیون تومان÷۲۰متر=متری ۵ میلیون تومان تمام شده برای نفر اول محاسبه می شود. سهام ۲۰ متری وام  ۱۰۵ میلیون تومان ندارد و برای سرمایه گذاری عالی می باشد و به دلیل آنکه برای داشتن امتیاز بالا نیازمند به حداقل ۵۰ متر خرید سهام است ۳۰ متر باقیمانده ( از قرار ۱۰۵ میلیون تومان وام بانکی و ۴۵ میلیون تومان واریزی طی فیش بانکی می باشد که در مجموع ۱۵۰ میلیون می شود)  هر متر ۵ میلیون تومان محاسبه می شود.

در مجموع برای خرید ۵۰ متر از پروژه فوق ۱۷۵ میلیون تومان وام تعلق می گیرد. که ۷۰م آن را فروشنده پرداخت می کند و از فیش حقوقی آن کم میشود و ۱۰۵ میلیون  دیگر بر عهده خریدار می باشد . همچنین برای خرید سهام ۵۰ متری دو تا فیش واریزی باید بررسی شود که یک فیش ۲۳ تا۳۰میلیون تومانی برای ۲۰متر و یک فیش ۴۵میلیون تومانی برای ۳۰متر محاسبه می شود.

پهنه E یا طرح توانمندسازی ارتش همانند پهنه A چیتگر و پهنه B چیتگر زیر نظر بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است؛ پهنه A مناسب برای افرادی است که به دنبال متراژهای کوچک هستند و همچنین موقعیت مکانی خوب  در میان املاک چیتگر برای‌شان شرط است؛ پهنه B دارای متراژهای متنوع است و برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای کاملا مناسب است و پهنه E نیز گل سر سبد منطقه از نظر موقعیت مکانی و دسترسی به اتوبان‌های مهم شهر است.

پهنه E، از نظر دسترسی و موقعیت مکانی شباهت زیادی به پهنه C شهرک چیتگر ، که نام دیگر آن پهنه نارنجستان است، دارد؛ البته پهنه E دسترسی بهتری دارد و چون نزدیکترین نقطه به مجتمع ایران‌مال است، برتری خاصی نسبت به سایر پهنه‌ها دارد.

 

سوالات متداول پهنه E شهرک چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش)
کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید. باتشکر!