3.5
(2)

پهنه E شهرک چیتگر

توضیحات اولیه پهنه e (طرح توانمند سازی ارتش)

 

منطقه ۲۲ تهران دارای شهرک های مدرن با ۵ پهنه که از غرب دریاچه چیتگر تا منطقه اردستانی امتداد می یابد. محله های منطقه ۲۲ از بهترین موقعیت ها به منظور سرمایه گذاری و سکونت در تهران به شمار می رسد.

بنیاد تعاون ارتش شهرک های که پهنه a , b , e را به دست دارد و در حال ساخت ان ها می باشد. همچنین پهنه c مربوط به ارگان های ارتش یعنی نیروی هوای ، نیروی زمینی ، پدافند هوایی و برج نیروی دریایی ارتش می باشد.

ارتش از سال ۸۸-۸۹ ثبت نام خود را به صورت سهامی آغاز کرد که بخشی از نقدینگی به صورت واریزی پرداخت شد و بخش دیگر به صورت وام طرح حکمت بود که از حقوق اعضا کسر می شد.

در زمان انتخاب واحد ، اعضای پهنه b سهام های ۶۳ متری و ۳۳ متری خود را به تعاونی بتاجا برده و انتخاب واحد نمودند و مازاد متراژ، ضریب طبقات و همچنین مبلغ پارکینگ و انباری را جداگانه پرداخت نمودند و دو دفترچه جدا برای سهام های ۳۳ متری و ۶۳ متری در نظر گرفته شد.

همین منوال در پهنه e انجام پذیرفت که در سال ۹۸ طبق اعلام بتاجا اعضا سهام ها را به صورت ۲۰ متری و ۳۰ متری ثبت کردند.

 

سنوات خدمت سهام های پهنه E

سهام های پهنه E چیتگر بر حسب سال خدمت دارای قیمت متفاوتی می باشد و ثبت نام هم اعضا از ۱۷ سال تا ۳۰ سال سنوات دارند و بر حسب سنوات خدمت و ثبت نامی سال ۹۸ و ۹۹ اولویت انتخاب واحد و قیمت متفاوت می شود. 

 

وام طرح حکمت سهام های ۵۰ متری و سهام های ۲۰ متری پهنه E شهرک چیتگر

 

​​​​​​سهام های ۲۰متری پهنه E شهرک چیتگر دارای ۷۰میلیون وام طرح حکمت می باشد که اقساط آن از حقوق نفر اول ارتشی کاسته می شود . و سهام های ۳۰ متری این وام را ندارد .

 

شرایط پرداخت سهام پهنه E طرح توانمند سازی ارتش

 

مورد معامله به صورت ۲۰ متر و ۵۰ متر انجام می گیرد.

که هر ۵۰ متر شامل یک سهم ۲۰ متر و یک سهم ۳۰ متر می باشد .

پس در نتیجه 

۲۰متر سهام+۳۰متر سهام =۵۰ متر سهام

اگر شما میخواهید سهام ۲۰ متر خریداری کنید به این نکته باید دقت کنید .قراردادی که اعضا با شخص ارتشی بسته است متری ۵ میلیون می باشد پس در نتیجه 

۵میلیون ×۲۰متر سهام =۱۰۰میلیون تومان

که از این ۱۰۰میلیون تومان پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۳۰ میلیون تومان فیش واریزی باشد و ۷۰ میلیون باقی مانده وام طرح حکمت می باشد که از فیش حقوق نفر اول ارتشی کم می شود .

حال به بررسی ۳۰ متر می پردازیم

۳۰متر سهام ×متری ۵ میلیون =۱۵۰ میلیون تومان

که پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۴۵ میلیون فیش واریزی باشد و همچنین ۱۰۵ میلیون وام که فروشنده باید اقساط آن را پرداخت کند .

 

نکته 

❌اگر سهام ۵۰ متری به شخص ثانی انتقال یابد می بایست ۱۰۵ میلیون وام با بتاجا تسویه شود ❌

 

در زمان معامله سهام ۵۰متری چه فیش هایی باید چک شود؟

​​​​​​​

پس در نتیجه در زمان معامله سهام ۵۰ متری ۲ فیش واریزی ۳۰ میلیون تومان سهام ۲۰متری ،و فیش واریزی ۴۵ میلیون تومانی سهام ۳۰ متری

 

پهنه E چیتگر

موقعیت پهنه E شهرک چیتگر طرح توانمندسازی ارتش

​​​​​​​

پهنه e در انتهای بلوار طبیعت و همچنین در جنوب ایران مال واقع شده است و انتخاب هوشمندانه ای در بین پروژه های پیش فروش املاک منطقه ۲۲ است.

​​​​​​​

ویو و چشم انداز پهنه E شهرک چیتگر

 

این پروژه نزدیکترین پهنه به ایرانمال و دریاچه چیتگر است . و میتوان گفت قابل رشد ترین پهنه شهرک چیتگر می باشد.

شرق آن دریاچه چیتگر ،شمال آن مجتمع تجاری تفریحی ایران مال و جنوب آن پارک جنگلی چیتگر می باشد .

 

دسترسی پهنه E شهرک چیتگر سهام ۵۰ مترو سهام ۲۰ متر بتاجا

 

این بهنه بهترین پهنه های منطقه ۲۲ تهران می باشد.

دسترسی به اتوبان حکیم یا همدانی ،دسترسی به اتوبان همت و خرازی ،دسترسی به آزادگان شمال و جنوب، و همچنین دسترسی به اتوبان تهران کرج (شهید فهمیده)

 

اقساط پهنه E شهرک چیتگر طرح توانمندسازی ارتش

 

این پروژه اقساطی برای نفر ثانی ندارد و تنها در زمان انتخاب واحد مبلغی بابت ضریب طبقه و مرغوبیت واحد گرفته می شود و همچنین مبلغی هم بابت پارکینگ در زمان تحویل گرفته می شود.

 

روش نقل و انتقال طرح توانمند سازی ارتش

​​​​​​​

به صورت وکالتی نقل و انتقال می شود و همچنین انتقال رسمی در تعاونی بتاجا به شرط تسویه وام ۱۰۵ میلیون تومانی انجام می شود.

 

توضیحات تکمیلی طرح توانمند سازی ارتش

 

پهنه E در پروژه ارتش از پروژه های منطقه ۲۲ جنب ایران مال قرار دارد و برای خرید ۲۰ متر از سهام پروژه پهنه ای ۷۰ میلیون تومان وام تعلق می گیرد که بر عهده فروشنده می باشد و از فیش حقوقی وی کم‌ می شود و فروشنده علاوه بر وام باید بین ۲۳ تا ۳۰ میلیون تومان طبق فیش بانکی حتما واریز کرده باشد  که در مجموع مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.  ۳۰م فیش واریزی+۷۰م وام = ۱۰۰میلیون  و با یک محاسبه کوچک ۱۰۰میلیون تومان÷۲۰متر=متری ۵ میلیون تومان تمام شده برای نفر اول محاسبه می شود. سهام ۲۰ متری وام  ۱۰۵ میلیون تومان ندارد و برای سرمایه گذاری عالی می باشد و به دلیل آنکه برای داشتن امتیاز بالا نیازمند به حداقل ۵۰ متر خرید سهام است ۳۰ متر باقیمانده ( از قرار ۱۰۵ میلیون تومان وام بانکی و ۴۵ میلیون تومان واریزی طی فیش بانکی می باشد که در مجموع ۱۵۰ میلیون می شود)  هر متر ۵ میلیون تومان محاسبه می شود.

در مجموع برای خرید ۵۰ متر از پروژه فوق ۱۷۵ میلیون تومان وام تعلق می گیرد. که ۷۰م آن را فروشنده پرداخت می کند و از فیش حقوقی آن کم میشود و ۱۰۵ میلیون  دیگر بر عهده خریدار می باشد . همچنین برای خرید سهام ۵۰ متری دو تا فیش واریزی باید بررسی شود که یک فیش ۲۳ تا۳۰میلیون تومانی برای ۲۰متر و یک فیش ۴۵میلیون تومانی برای ۳۰متر محاسبه می شود.

پهنه E یا طرح توانمندسازی ارتش همانند پهنه A چیتگر و پهنه B چیتگر زیر نظر بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است؛ پهنه A مناسب برای افرادی است که به دنبال متراژهای کوچک هستند و همچنین موقعیت مکانی خوب  در میان املاک چیتگر برای‌شان شرط است؛ پهنه B دارای متراژهای متنوع است و برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای کاملا مناسب است و پهنه E نیز گل سر سبد منطقه از نظر موقعیت مکانی و دسترسی به اتوبان‌های مهم شهر است.

پهنه E، از نظر دسترسی و موقعیت مکانی شباهت زیادی به پهنه C شهرک چیتگر ، که نام دیگر آن پهنه نارنجستان است، دارد؛ البته پهنه E دسترسی بهتری دارد و چون نزدیکترین نقطه به مجتمع ایران‌مال است، برتری خاصی نسبت به سایر پهنه‌ها دارد.

 

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 3.5 / 5. تعداد امتیاز ها: 2

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *