4
(3)

موقعیت برج های پهنه c چیتگر

 

پهنه C یکی از ۴ پهنه شهرک چیتگر است. این پهنه در واقع سومین پهنه از ۴ پهنه شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا می باشد.

وجه تمایز پهنه C چیتگر با بقیه پهنه ها در این است که این پهنه خاص ترین پهنه در برج های منطقه ۲۲ می باشد که هر یک از بلوک ها با نما و طراحی خاص در حال ساخت است.

پهنه C که مابین اتوبان حکیم و اتوبان همت در بلوار پژوهش واقع شده است، یکی از بهترین موقعیت های منطقه را دارد. پهنه C در غرب ایران مال که بزرگترین مرکز تجاری خاورمیانه در املاک منطقه ۲۲ است واقع شده است. شمال پهنه  اتوبان همت و شهربازی هزار و یک شهر می باشد و جنوب پهنی سی باغ ملی گیاهشناسی و اتوبان حکیم می باشد و شرق پروژه تعاونی مسکن بتاجا و بیمارستان تات می باشد.

 

تعداد بلوک ها و برج ها در پهنه سی

 

داخل پهنه C دارای ۸ برج ۳۰ تا ۴۰ طبقه می باشد که به پهنه نارنجستان هم معروف می باشد.

که نارنج ۱ و ۲ بلوک های پدافند هوایی ارتش می باشند نارنج ۳ پروژه مرجان نداجا، نارنج ۴ برج H2 نیروی هوایی ارتش و بلوک های نارنج ۵ ، ۶ و ۷ پروژه نیروی زمینی ارتش منطقه ۲۲ یا معاونت مهندسی نزاجا و پروژه نارنج ۸ مربوط به شرکت نپاسازه می باشد.

 

تعاونی های پهنه C چیتگر

-تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش یا تعاونی مسکن پدافند غیر عامل نداجا، برج مرجان چیتگر

تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش

-تعاونی مسکن معاونت مهندسی نزاجا

-تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش

 

برج پروژه نیروی هوایی (H2) شهرک چیتگر

​​​​​​​

برج نیروی هوایی ارتش یکی از خوش نقشه ترین برج های پهنه C می باشد. پروژه اچ ۲ دارای متراژ ۷۵ متر تا ۱۹۰ متر می باشد.پروژه دارای تنوع متراژ بسیار خوبی است که شامل متراژهای ۷۵ متری، ۸۵ متری، ۹۳ متری، ۱۰۵ متری، ۱۱۵ متری، ۱۲۰ متری ، ۱۳۰ متری و ۱۴۰ متری، ۱۴۴ متری، ۱۵۰ متری، ۱۵۷ متری می باشد.

پروژه نیروی هوایی ارتش به این دلیل که سازه برج به صورت مکعب می باشد واحد ها بسیار خوش نقشه درآمده است .

واحدهای جنوبی پروژه نهاجا یا نیروی هوایی ارتش بهترین چشم انداز یا ویو را در مقایسه با پروژه های دیگر دارند  که به باغ ملی گیاهشناسی مشرف است.

پروژه H2 یک برج ۲۹ طبقه است که ۲۵ طبقه آن مسکونی ۱ طبقه لابی و ۳ طبقه پارکینگ می باشد. این پروژه سال ۹۷ شروع به کار کرده است و حال در مرحله نازک کاری می باشد.

 

پهنه C چیتگر

پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش دارای ۲ بلوک است که به برج های C و H پدافند معروفند که به صورت سهامی با ۶۰ متر مسکونی ۱ متر تجاری خرید و فروش می شود. 

​​​این پروژه با شرکت تعاونی آرین سازه مشارکت کرده است بلوک H چشم انداز جنوبی رو به باغ ملی گیاهشناسی را دارد.

 

برج مرجان پهنه سی

پروژه برج مرجان که سازنده آن نیروی دریایی ارتش می باشد بلندترین برج منطقه ۲۲ و بلندترین برج پهنه سی می باشد این پروژه ۴۲ طبقه است که دارای ۳۵ طبقه مسکونی، ۱ طبقه لابی، ۱ طبقه تجاری و ۵ طبقه پارکینگ می باشد.

برج مرجان نداجا دارای ۴۷۴ واحد به متراژهای ۷۵ متری، ۸۰ متری، ۹۵ متری، ۱۰۵ متری، ۱۲۰ متری، ۱۳۰ متری، ۱۵۰ متری، ۱۵۸ متری می باشد.

برج مرجان هم اکنون در مرحله ۳۰ طبقه اسکلت و سفت کاری می باشد. این پروژه یکی از خاص ترین پروژه های پهنه C است که از سه طبقه متصل ۴ طبقه منفصل ساخته می شود.

 

برج نیروی زمینی ارتش پهنه نارنجستان یا C

این پروژه دارای ۴ بلوک ۳۹ طبقه می باشد که دارای چشم انداز به تمامی مراکز توریستی و تفریح و تجاری منطقه می باشد.

پروژه نیروی زمینی ارتش به نام های ترنج و نارنج و معاونت مهندسی نزاجا معروف است. بلوک اول پروژه در مرحله نما قرار دارد بلوک دوم پروژه در مرحله سفت کاری، بلوک سوم در مرحله فونداسیون می باشد.

پروژه دارای متراژهای ۹۳ متری، ۱۱۰ متری، ۱۲۱ متری و ۱۳۵ متری می باشد.

 

در پایان 

​پهنه C به پهنه نارنجستان نیز معروف است و توسط ارگان‌های ارتش در حال ساخت می‌باشد. پهنه C در سمت غربی مجتمع تجاری-اداری ایران‌مال قرار دارد و دسترسی‌های خوبی به اتوبان‌های مهم شهر مثل اتوبان همت و اتوبان حکیم دارد؛ البته از این نظر شباهت نزدیکی به پهنه E چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش) این شهرک دارد و این پهنه را به یکی از بهترین‌ها در منطقه تبدیل کرده است.

البته پهنه C تنوع متراژی خیلی خوبی دارد و از این نظر شباهت زیادی به برج‌های پهنه B دارد. پهنه C و B هر سلیقه‌ای را راضی می‌کنند و هم متراژ کوچک دارند و هم متراژ بزرگ! اگر علاوه بر کم بودن متراژ، کم واحد بودن برج هم در نظر دارید حتما به برج‌های پهنه A نیز سر بزنید؛ زیرا پهنه A برای افرادی است که به دنبال برج‌های خلوت با متراژ کوچک هستند.

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز ها: 3

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *