4
(4)

پهنه بی جزو برج های منطقه ۲۲ می باشد که دارای دید ۳۶۰ درجه به کل منطقه ۲۲ می باشد و دارای ۶ سری F , A , D , B , G , N است که میتوانید همه نوع متراژی را در این پهنه ببینید.

 

تعداد برج موجود در پهنه B :

۱۶ برج ، که هر برج به تنهایی پروانه ای شکل می باشد و در کل هم این پهنه تصویر پروانه را نمایان می کند که بال های پروانه در واقع شامل بال غربی و بال شرقی می شود.

تعداد طبقات پهنه B:

۳۴ طبقه : سری b

۳۳ طبقه : سری n , d

۲۹-۳۰ طبقه : سری g

 

متراژ های پهنه B :

زیر بنای سری b  از همه کمتر و سری n  از همه بیشتر می باشد. همچنین بین ۷۰ متر تا ۳۸۶ متر متغیر است.

 

برج های پهنه بی چیتگر بر اساس اولویت انتخاب واحد اعضای ارتش

 

۱- برج های g2 ؛ سهام های ۶۳ و ۳۳ متری بودند که هم اکنون تبدیل به واحد شده اند و چشم انداز آنها به سمت شمال همت می باشد.

 

۲- برج های g4 ؛ در ردیف دوم قرار دارند و سری دوم انتخاب واحد های سهامی بعد از g2 می باشد؛ واحدهای شرقی و غربی دارای چشم انداز بی نظیری هستند.

 

۳- برج های b3 ؛ این برج بعد از g4 شروع به انتخاب واحد نمودند و چشم انداز جنوب آنها باغ ملی گیاه شناسی می باشد.

 

۴- برج های b1 یا الماس ؛ به صورت سهامی نبوده و مربوط به تعاونی مسکن حفاظت اطلاعات ارتش می باشد نمای شیشه ای دارد و چشم انداز جنوب آن باغ ملی گیاه شناسی می باشد.

 

​​​​​​​۵- برج های سری n ؛ به صورت سهامی بوده و بعد از b3 انتخاب واحد نموده اند. n1 , n2 , n3 , n4  بر همت هستند و برج های n5 , n6 چشم انداز حکیم را دارند.

 

۶- برج های سری d ؛  به صورت سهامی بوده و بعد از سری n انتخاب واحد شده اند. برج های d0 , d2 ,d3 بر حکیم بوده و واحدهای جنوبی آن ویو باغ ملی گیاه شناسی دارند. 

 

پهنه B شهرک چیتگر

دسترسی ، موقعیت و لوکیشن پهنه B شهرک چیتگر

​​​​​​​

پهنه B که یکی دیگر از پهنه های املاک منطقه ۲۲ می باشد، در انتهای همت قرار دارد و واحدهای جنوبی بر همت و چشم انداز باغ ملی گیاهشناسی، واحد های شرقی هم چشم انداز ایران مال دارند واحدهای شمالی شهربازی هزار و یک شهر را دارند. 

 

نحوه خرید و فروش و قیمت پهنه B چیتگر

 

برج های g1 , g3  به صورت آزاد و با قیمت قطعی خرید و فروش می شود. این برج ها با امکانات شیرآلات، پارکینگ و انباری متری ۳ میلیون بیشتر خرید و فروش می شوند.

پروژه های  n1 , n2 , n3 , n4 , n5 ,n6 , d1 , d2 , d3 , به صورت متری خرید و فروش می شود که در مرحله فوندانسیون قرار دارد و متری ۱۲ تا ۱۳ میلیون و پانصد هزار تومان خرید و فروش می شود.

پروژه های b3 از متری ۱۸ میلیون به بالا خرید و فروش می شود.

پروژه b1 یا پروژه الماس از متری ۲۶ میلیون به بالا خرید و فروش می شود.

 

در پایان

 

پهنه B از نظر تنوع متراژی و دید به منطقه جز بهترین پهنه های منطقه ۲۲ می باشد.

البته بعد از پهنه B چیتگر، یکی دیگر از پهنه‌ها که تنوع متراژی خوبی دارد، پهنه C می‌باشد. اگر برایتان نما و شکل ساختمان برجی که قرار است در آن زندگی کنید، اهمیت زیادی دارد.

حتما برج‌های پروانه‌ای شکل پهنه B را انتخاب کنید؛ اگر نمای ساختمان محل سکونت‌تان اهمیت دارد، حتما سراغ برج‌های پهنه C چیتگر بروید؛ اگر کم واحد بودن طبقات برج و متراژ نقلی در نظرتان است حتما برج‌های ارکیده و برج‌های پامچال واقع در پهنه A چیتگر را بررسی کنید و در آخر اگر به دنبال بهترین موقعیت مکانی و دسترسی بالا به اتوبان‌های شهر هستید حتما برج‌های پهنه E چیتگر (طرح توانمند سازی ارتش) را در نظر بگیرید.

 

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز ها: 4

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *