5
(2)

پروژه یاران چیتگر منطقه 22

پروژه یاران یکی از پروژه های منطقه ۲۲ و پروژه های مروارید شهر می باشد. همچنین پروژه یاران از پروژه های پذیره نویسی منطقه ۲۲ نیز محسوب می شود. پروژه تعاونی مسکن مهر ایثار در مجموع دارای ۴ بلوک می باشد که در آن ۳۰۰ واحد قرار دارد به طوری که هر برج ۷۵ واحد دارد.

پروژه یاران در قطب گردشگری منطقه ۲۲ واقع شده است. امکاناتی از جمله توریستی، تفریحی، رفاهی، مسجد، پیست دوچرخه سواری و اسکیت، استخر، سونا و مراکز آموزشی را دارا می باشد. این پروژه تمامی زیرساخت ها برای زندگی مدرن را دارا می باشد. پروژه یاران از شلوغی های مرکز شهر دور است و در مبدا وزش بادها و هوای تازه از غرب تهران به شرق می باشد.

پروژه یاران در نزدیکی بازار بزرگ تهران(ایران مال)؛ دریاچه چیتگر، اوپارک، شهربازی هزار و یک شهر، مرکز تجاری تفریحی بام لند، خرگوش‌ دره، پارک جنگلی چیتگر و روستای وردیج است.

به دلیل ایجاد اتوبان تهران شمال در جوار پروژه یاران برای سرمایه گذاری مناسب می باشد.

 

مشخصات تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران دارای شماره جواز و مجوز ۹۸۲/۱۵/۲۲۰۸۷۰ است. این تعاونی زیر نظر وزارت تعاون قرار گرفته و ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای تهران به شماره ۵۵۱۳۲۳ فعالیت خودش را آغاز کرده است.

 

سازنده پروژه یاران

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران سازنده پروژه یاران می باشد.

 

رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار و سوابق اجرایی

مهمترین مسئله در خرید یک ملک، بررسی سوابق اجرایی آن ملک و پروژه می باشد. که آیا تجربه ساخت در منطقه ۲۲ را دارد یا خیر؟

سبک ساخت و ساز در منطقه ۲۲ تهران با مناطق دیگر کاملاً متفاوت می باشد؛ همچنین سازنده آن باید نسبت به خرید زمین و مراودات های شهرداری کاملا آشنایی داشته باشد.

توجه داشته باشید که داشتن رزومه سازنده ریسک خرید ملک در منطقه ۲۲ را به شدت کاهش می دهد. مخصوصاً اگر سازنده حرفه‌ ای باشد، رزومه خیلی خوبی داشته باشد و پروژه‌های خود را به بهترین شکل ممکن به اتمام رسانده باشد.

 

پروژه یاران

رزومه تعاونی مسکن مهر ایثار یاران 

مهندس مجری پروژه ۱۸۰ واحدی ساحل، مهندس مجری پروژه ۲۰۰ واحدی میلاد، مدیریت پروژه ۱۰۰۰ واحدی مسکن مهر اسلامشهر، مهندس مجری پروژه ۲۵۰ واحدی صدف، پیمانکار اسکلت بتنی پروژه ۵۰۰ واحدی مسکن مهر ساوه و ۳۰۰ واحدی مسکن مهر گرگان، پیمانکار اسکلت بتنی پروژه ۱۰۰۰ واحدی تعاونی مسکن هیات مذهبی و پروژه بازنشستگان ارتش در منطقه ۲۲ می باشد.

 

تیپ نقشه پروژه یاران

پروژه یاران در هر طبقه دارای ۸ تیپ نقشه می باشد. واحدهای ۱، ۴، ۵، ۸ متراژ های ۱۴۰ متری و سه خواب می باشد. واحدهای ۲، ۳ متراژ ۱۲۰ متری دارند و واحدهای ۶، ۷ هر دو ۱۰۰ متری هستند.

برجها  ۹ و ۱۲   طبقه مسکونی هشت واحدی ، سه طبقه منفی پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی می باشد .

 

متراژ پروژه یاران

پروژه یاران تنوع متراژ خوبی دارد. 

  • ۱۰۰ متری دو خوابه
  • ۱۲۰ متری دو خوابه
  • ۱۴۰ متری سه خوابه

 

مرحله ساخت پروژه یاران

پروژه یاران در مرحله گرفتن جواز، ماده ۵ شهرداری و همچنین فنس کشی می باشد.

 

زمان تحویل پروژه یاران

پروژه یاران ۳۶ تا ۴۸ ماه بعد از شروع به گودبرداری زمان دارد تا به پایان برسد.

 

قیمت پروژه یاران

مسئله مهمی که سرمایه گذاران به آن توجه می‌ کنند قیمت پروژه ها می باشد قیمت مقرون به صرفه داشته باشد و به همراه سودآوری خوبی باشد.

در پروژه های پذیره نویسی مبلغ اولیه که پرداخت می کنند هزینه زمین و تراکم آن می باشد. اگر پروژه پذیره نویسی برقرار باشد میتوان در طی چند قسط مبلغ زمین و تراکم آن را تسویه کرد.

مبلغ زمین و تراکم پروژه یاران متری ۵ میلیون می باشد که این قیمت قطعی است. مبلغی که بابت ساخت باید هزینه کنید متری ۶ میلیون تومان است. توجه کنید که قیمت ساخت پروژه های تعاونی ساز علی الحساب می باشد.

در مجموع مبلغ ساخت زمین به همراه تراکم آن متری ۱۱ میلیون می باشد.

 

نحوه پرداخت و واریزی به حساب تعاونی مسکن

واریزی اولیه در واحدها به صورت شش دانگ از ۱۸۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان می باشد که با توجه به متراژ انتخابی می باشد. واریز اولیه در واحدها به صورت سه دانگ از ۹۰ الی ۱۲۵ میلیون تومان با توجه به متراژ انتخابی می باشد.

 

انتخاب واحد پروژه یاران

در همه پروژه های تعاونی ساز انتخاب واحد بسته به امتیاز بندی و اولویت صورت می گیرد. هر کاربری که پرداختی بهتری داشته باشد در انتخاب طبقه و واحد اولویت دارد. انتخاب واحد زمانی اتفاق می افتد که ۶۰ تا ۷۰ درصد پروژه پیشرفت کرده باشد. 

 

 پروژه یاران تعاونی مهر ایثار

پروژه یاران و دریاچه چیتگر

فاصله پروژه یاران از دریاچه چیتگر با ۵ کیلومتری می باشد و بهترین حسن آن این است که از شلوغی های دریاچه و ساکنان آنجا به دور می باشد.

 

 پروژه یاران و ایران مال

 پروژه یاران و ایران مال ۳ کیلومتر با بازار بزرگ ایران فاصله دارد و در غرب ایران مال واقع شده است.

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز ها: 2

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *