3.7
(6)

پروژه پلازا پلاس چیتگر

توضیحات اولیه پروژه پلازا پلاس

شرکت تعاونی عمارت مدرن ایرانیان با مدیر عاملی جناب آقای فیروزی ، با کد ملی ۱۴۰۰۴۷۰۵۳۳۰ در حال ساخت پروژه پلازا میباشد. این پروژه دارای ۴ بلوک ۱۳ طبقه است که  دارای ۱۱ طبقه مسکونی ۱ طبقه لابی و ۲ طبقه پارکینگ می باشد. 

پروژه پلازا چیتگر در انتهای همت، شهرک مروارید شهر مابین اتوبان حکیم و اتوبان شهید فهمیده قرار گرفته است. این پروژه سه تیپ نقشه ۹۰ ،۱۳۰، ۱۱۰و متری دارد. مطابق اطلاعات دریافتی پروژه پلازا از مجهز ترین پروژه های این منطقه می باشد. از جمله امکانات برج پلازا چیتگر می توان به مهد کودک، باشگاه، زمین تنیس و … اشاره کرد. این پروژه در مرحله ماده ۵ شهرداری و دریافت جواز می باشد. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با مشخصات و پیش فروش برج پلازا در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

مشخصات پروژه پلازا چیتگر

 • سازنده: شرکت انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان
 • متراژها: ۸۰ متری ، ۱۰۰ متری ، ۱۲۰ متری
 • تعداد واحد: ۲۵۰ واحد
 • تعداد طبقات: ۹ طبقه
 • تعداد برج: ۴ برج
 • تحویل: سال ۱۴۰۴​​​​​​​

 پروژه پلازا پلاس چیتگر در مرحراحل پایانی اخذ جواز و در ابتدای مرحله گودبرداری می باشد.

برج پلازا چیتگر

نحوه پرداخت و پیش فروش برج پلازا

پروژه پلازا مروارید شهر دارای سند بوده و پلاک ثبتی آن ۴/۱۳۸۳ می باشد. زمین این پروژه حدود ۷۰۰۰ متر و تراکم ۳۰ هزار متر مربع می باشد. قیمت تراکم و زمین و جواز واگذاری متری ۵ میلیون تومان به متراژ انتخابی با پرداخت حق کارگزاری و قیمت ساخت به صورت برآوردی متری علی الحساب ۴۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. به منظور پیش فروش برج پلازا چیتگر می توانید با مشاورین املاک برنا۲۲ تماس حاصل فرمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

اعضا پس از پرداخت اقساط  قدرالسهم زمین و تراکم مندرج در کاردکس هولوگرام دارای مهر و امضا شرکت، مالک یک دویست و پنجاهم ملک، تراکم و جواز می شود.

 

قیمت و شرایط پرداخت برج پلازا چیتگر

هزینه زمین و تراکم پروژه پلازا پلاس ۵ میلیون تومان می باشد. شرکت عمارت مدرن ایرانیان برای تسهیل اقساط پروژه این مبلغ زمین و تراکم را طی ۵ قسط از اعضا می گیرد.هزینه زمین و تراکم پروژه ثابت بوده و چیزی که متغیر است قسط ساخت می باشد. اقساط ساخت همه شرکت های تعاونی به صورت علی الحساب می باشد و سالانه مطابق هزینه که داخل پروژه می شود و براساس تورم بانک مرکزی متغیر است. اقساط   واحد ۹۰ متری پروژه پلازا هر سه ماه ۵۲ میلیون تومان، واحد ۱۱۰ متری هر سه ماه ۶۴ میلیون تومان و  واحد ۱۳۰ متری هر سه ماه ۷۶ میلیون تومان است. البته این اقساط به صورت تقریبی هستند. ‌

نکته قابل توجه این است که پروژه پلازا پلاس سود مشارکت ۱۵ درصدی دارد. در واقع اگر اعضا از این پروژه انصراف دهند، این سود شامل آنها نیز می شود. جدول زیر اطلاعات در رابطه با قیمت و شرایط پیش فروش برج پلازا را بیان کرده است.

لیست پرداختی های برج پلازا چیتگر

شرایط وام پروژه پلازا پلاس

​​​​​​این وام ۳۰۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان است و برای تمامی انبوه سازان  که بیشتر از ۲ واحد ساخت دارند. در صورتی که پروژه پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد داشته باشد، این وام به اعضا تعلق می گیرد. البته بایستی بدانید این وامقطع نبوده و اعضا نبایستی برای پرداخت اقساط ساخت آن را در نظر داشته باشند. 

 

سود مشارکت پروژه پلازا پلاس​​​​

سود مشارکت پروژه پلازا پلاس ۱۵% می باشد.

 

امکانات پروژه لاکچری پلازا

از جمله امکانات پروژه پلازا مروارید شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • هر واحد یک رشته فیبر نوری مستقل برای استفاده از اینترنت پرسرعت دارد
 • تمامی واحدها دارای ویو ابدی و دید عالی
 • دارای سیستم تهویه مرکزی پیشرفته
 • استخر، سونا، جکوزی در هر بلوک
 • باشگاه بدنسازی با امکانات کامل
 • انباری و پارکینگ اختصاصی
 • مهد کودک و سالن بیلیارد
 • سالن اجتماعات و سینما
 • ارائه پارکینگ اضافه
 • فضای سبز لاکچری 
 • دارای زمین تنیس
 • پارکینگ مهمان
 • سیستم BMS

 

پروژه پلازا پلاس

دسترسی و موقعیت پروژه پلازا منطقه ۲۲​​​​

پروژه پلازا جز پروژه های مروارید شهر و برج های منطقه ۲۲ و برج های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می شود. این پروژه در ضلع شمال شرقی پروژه نیکان و ضلع جنوبی پروژه پزشکان ۲ و پروژه اسپرلوس قرار گرفته است. همچنین پلازا در نزدیکی اتوبان، تاسیسات و سپتیک فاضلاب قرار نگرفته است. 

از جمله مزایای این برج در املاک منطقه ۲۲ چیتگر عبارتند از:

برج پلازا به به اتوبان همت، اتوبان حکیم، اتوبان تهران-کرج دسترسی دارد و فاصله اندکی تا مترو وردآورد، دریاچه چیتگر،  شهربازی هزار و یک شهر، باغ ملی گیاهشناسی، مراکز تجاری ایران مال، زرمال، بام لند و آبشار تهران دارد.

 

همچنین پروژه پلازا در انتهای شهرک مدرن مروارید شهر در فاز ۲ قرار دارد. این منطقه تازه تاسیس بوده و تمامی پیشرفت های فیزیکی و ایجاد سرانه در مروارید شهر بر قیمت پروژه پلازا پلاس تاثیر خواهد گذاشت.

پروژه پلازا در انتهای اتوبان شهید خرازی مابین اتوبان حکیم (همدانی )و اتوبان شهید فهمیده (تهران کرج )واقع شده است .

این پروژه به مراکز توریستی منطقه ۲۲ نزدیک بوده و فاصله زمانی از آن با مرکز تجاری تفریحی ایران مال ۱ کیلومتر و با دریاچه شهدای خلیج فارس ۵ کیلومتر می باشد. پروژه پلازا در منطقه ای از دریاچه چیتگر قرار گرفته است که قطب گردشگری تهران محسوب می شود.

یکی از مواردی که مشتریان به آن توجه می کنند، خلوت بودن محیط می باشد. این پروژه در انتهای منطقه ۲۲ واقع شده و از شلوغی در امان خواهید بود. همچنین پلازا در مبدا وزش بادهای تهران است که همین موضوع باعث به وجود آمدن بهترین آب و هوا برای ساکنین خواهد شد.

 

پروژه های همجوار پروژه پلازا پلاس

از جمله پروژه های همجوار پلازا عبارتند از:

پروژه پلازا چیتگر

پروژه پلازا پلاس با دید سرمایه گذاری

برای بررسی پروژه پلازا با دید سرمایه گذاری باید به یکسری نکات توجه کنید.

 • قیمت پروژه پلازا پلاس
  قیمت زمین و تراکم و ساخت پروژه متناسب می باشد.
 • امکانات پروژه
  نکته بعدی در پروژه پلازا پلاس امکاناتی که در اختیار اعضا قرار میگیرد است. این پروژه دارای تمامی امکانات رفاهی بوده و همین موضوع به جذب سرمایه گذاران کمک می کند.
 • مرحله ساخت پروژه
  هنگامی که پروژه در مراحل ابتدایی ساخت قرار گرفته باشد، ارزش افزوده بیشتری به اعضا تعلق خواهد گرفت. البته در کنارش ریسک زیادی نیز به همراه دارد.

چگونه می توان این ریسک را کاهش داد؟

برای کاهش ریسک بایستی رزومه سازنده پروژه را بررسی کنید. در صورتی که سازنده دارای رزومه خوب و درخشانی باشد، حتما ریسک کمتری خواهد داشت. البته این موضوع دلیل بر تحویل ندادن یا دیر تحویل دادن پروژه برای سازنده با اولین ساخت و ساز نیست. بسیاری از سازندها و تعاونی ها اولین کار خود را زودتر از زمان موعد تحویل داده اند. مانند پروژه های نارنجستان ۱ و نارنجستان ۲

در نتیجه به دلیل این که پروژه پلازا در مرحله پذیره نویسی قرار گرفته و سازنده آن معتبر است ریسک شیرینی خواهید داشت.

 • رزومه سازنده
  با بررسی رزومه سازنده پروژه پلازا که تعاونی عمارت مدرن ایرانیان است، مشخص میشود سازندگان این تعاونی با نام شرکت عمارت مدرن ایرانیان تابحال پروژه ای را آغاز نکرده اند و اولین پروژه آنها پلازا پلاس می باشد. این موضوع دلیل بر ناتوانی این مجموعه نخواهد بود.
 • تعداد عرضه پروژه پلازا پلاس
  تعداد عرضه پروژه پلازا بالا است.  با سیاست گذاری های خاص می توان قیمت را بالا نگه داشت تا سرمایه گذاران به سود برسند.
 • سرعت ساخت پروژه
  به دلیل آنکه پروژه پلازا هنوز در مرحله اجرایی قرار نگرفته است، نمی توان سرعت ساخت آن را مشخص نمود.

 

پروژه پلازا مروارید شهر از دید سکونت

اعضا می توانند با پرداخت نقدینگی کم و صبر ۳ تا ۴ ساله، صاحب واحد مسکونی ۹۰ تا ۱۳۰ شوند.

پیش از خرید ابتدا قیمت، رزومه و اعتبار پروژه های موجود را بررسی کرده و پس از تایید صلاحیت خرید خود را انجام دهید. تاییدیه از سمت دفاتر املاک دلیل قانع کننده ای برای خوب بودن پروژه ها نمی باشد.

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز ها: 6

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *