4
(2)

پروژه اطلس چیتگر منطقه 22

توضیحات اولیه پروژه البرز

 

سال ۱۴۰۰ باعث شد تا با شروع پروژه های جدید در اطراف دریاچه چیتگر پروژه اطلس در موقعیت خوبی قرار بگیرد. این پروژه توسط شرکت تعاونی مسکن انبوه سازان آشیان آفرین آسایش با سابقه ثبتی بالا شروع به عضو گیری کرده است.  اولین پروژه این تعاونی به اسم اطلس ۲ یا خاتم در سال ۱۳۹۸ شروع به عضو گیری کرده است این پروژه در انتهای اتوبان شهید همت، بعد از بلوار اردستانی شهرک مروارید شهر واقع شده است.

 

پروژه اطلس ۱ ساختمان خاتم

 

پروژه اطلس یکی از بهترین لوکیشن ها در پروژه های پیش خرید املاک منطقه ۲۲ دارا است. این پروژه دارای تعداد واحد کم می باشد و این برای سرمایه گذاران مناسب است. پروژه دارای دسترسی خوبی به اتوبان شهید همت شهید خرازی، اتوبان حکیم (اتوبان شهید همدانی) و آزادگان شرق و جنوب دارد .

همچنین پروژه اطلس ۱ به مراکز تفریحی تجاری و اداری همچنین دریاچه شهدای خلیج فارس، مرکز تفریحی تجاری بام لند، ایرانمال و شهربازی هزارو یک شهر نزدیک است.

این پروژه شامل ۱۲ طبقه است ۵ طبقه منفی، ۱ طبقه لابی و ۶ طبقه مسکونی همچنین دارای سه تیپ متراژ ۱۲۶ ،۱۴۳، ۱۶۲ متری می باشد.

 

پروژه اطلس 1

 

پروژه اطلس ۲ برج خاتم مروارید شهر

 

پروژه خاتم یا اطلس ۲ دارای ۱۴ طبقه می باشد که ۲ طبقه آن منفی، ۱ طبقه لابی و ۱۱ طبقه آن مسکونی می باشد. تمام نقشه های این پروژه دارای نورگیر فوق العاده ای می باشد. اسکلت پروژه اطلس ۲ بتنی بوده و کاملا ضد زلزله است. در هر طبقه ۳ تا آسانسور قرار دارد.

 

 

پروژه مسکونی – تجاری – اداری اطلس ۳ ( پروژه خاتم )

 

با پلاک ثبتی ۱۹۱۹ و موقعیت بسیار عالی و دارای چشم انداز عالی به دریاچه چیتگر و دسترسی سریع به اتوبان شهید خرازی از شمال، بلوار کاشان از شمال شرقی، بلوار و میدان موج از جنوب و جنوب غربی و خیابان میلاد ۲ از شمال است. 

پلاک مذکور دارای ۵۰۰۴/۱۹ متر مربع مساحت و ۳ بلوک ( C ، B، A ) می باشد که دو بلوک A و B به صورت تیپ طراحی شده است. از دیگر مشخصه های این پروژه علاوه بر کاربری مسکونی – تجاری و اداری  آن می توان  به دسترسی آسان آن به مترو چیتگر با فاصله زمانی ۵ دقیقه ، دسترسی سریع و آسان به خطوط اتوبوسرانی اشاره نمود.

تیپ واحد های پروژه اطلس ۲ همه ۱۲۵ متری می باشد.

واریزی به روز پروژه ۵۶۰ میلیون تومان +امتیاز

 

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز ها: 2

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *