4.5
(2)

پروژه آرتمیس دریاچه چیتگر

پروژه آرتمیس منطقه ۲۲ به سه فاز تقسیم میشود:

​​​​

فاز۱: انتهای سال ۹۷

فاز۲: انتهای سال ۹۸

فاز۳: انتهای سال ۹۹

 

توضیحات تکمیلی برج آرتمیس چیتگر

 

پروژه ملی و فرامنطقه ای آرتمیس که از برج های چیتگر با ظاهری مانند کشتی و در قالب ۶ برج در شمال دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه از جنوب بدون هیچ مزاحمی به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر  و از شمال به پارک کوهستانی آبشار دسترسی داشته و همین موضوع موجب شده تا این پروژه در بین املاک منطقه ۲۲ خاص بنظر برسد.

پروژه آرتمیس از پروژه های اداری و تجاری این منطقه می باشد که به عنوان پروژه ای بین المللی و در کلاس A+ و با برنامه ریزی ایجاد ارزش افزوده حداکثری، برآورد گردیده است.

این پروژه از ۵ قطعه مجزا و ۶ برج تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات دارای سند و پروانه مستقل داشته و هر برج ۴ طبقه تجاری و مابقی اداری دارد. ارتفاع برج های پروژه آرتمیس با یکدیگر متفاوت می باشد و بلندترین برج آن حدود ۳۲ طبقه و کوتاه ترین آن  ۲۵ طبقه می باشد. متصل شدن برج ها به یکدیگر باعث ساخت نمای کشتی شده است.

سازنده پروژه آرتمیس:اتحادیه تعاونیهای نمونه رسا

آدرس: ساحل شمالی دریاچه

 

مساحت کلی پروژه ۳۰ آرتمیس هزار متر مربع می باشد. ۴ طبقه بدنه کشتی به صورت تجاری و ۶ برج بر روی آن وجود دارد که واحدهای اداری را تشکیل می دهند. هر بلوک ۷ طبقه منفی شامل پارکینگ با گنجایش چهار هزار خودرو دارد.

متراژ واحدهای برج آرتمیس عبارتند از : واحدهای اداری ۸۰ متر به بالا و واحدهای تجاری از ۲۵ متر به بالا می باشند. برج های اداری تجاری آرتمیس شامل ۵ بلوک در واقع ۶ برج می باشند که به صورت زیر تقسیم بندی می شوند.

 

پروژه آرتمیس

 

  • بلوک T5

این بلوک شامل ۶۵۷ واحد پارکینگ ۸۱۴۸۹ متر مربع تجاری در ۱۳۰ واحد، ۲۲۶۲ متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۰ واحد، ۷۳۶ متر مربع واحد سونا و ماساژ متر مربع، اداری در ۵۷ واحد ۱۲۲۹۲ / ۹۳.

 

  • بلوک T۴

این بلوک شامل ۴۳۷ واحد پارکینگ، ۴۹۴۷۴۸ متر مربع تجاری در ۹۳ واحد ، ۷۵۴۷۸ متر مربع اداری در ۱۰۲ واحد، ۱۶۹۴ فرهنگی.

 

  • بلوک T3

این بلوک شامل ۸۱۲ واحد پارکینگ،  ۱۰۳۶۷  متر مربع تجاری در ۱۱۱ واحد ، ۹۲۰۵ متر مربع اداری در ۱۴۰ واحد، ۷۸۸ مترمربع فرهنگی.

 

  • بلوک T2

این بلوک از ۲ برج تشکیل شده  ۱۰۷۸ واحد پارکینگ، ۱۱۵۷۴۲۹ متر مربع تجاری در ۱۸۰ واحد، ۱۸۹۸۸۸۳ متر مربع اداری ۱۵۴ واحد ، ۲۲۳۱٫۹۳ مترمربع فرهنگی.

 

  • بلوکT1 

این بلوک شامل ۵۹۱ پارکینگ، ۵۰۷۶ متر مربع واحد تجاری در ۷۳ واحد ، ۵۸۱۱متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۹ واحد ، ۱۰۵۸۹ متر مربع اداری در ۶۶ واحد.

​​​​​​​

نحوه نقل و انتقال برج آرتمیس کوهک

​​​​​​​​​​​​​​

برج آرتمیس در تعاونی مربوطه قابل استعلام و نقل و انتقال می باشد.

توسعه مسکن همت

توسعه مسکن همت

با پول اجاره نشینی خانه دار شوید ما برای خانه دار شدن شما برنامه داریم خریدی آسان و مطمئن را با ما تجربه کنید

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 4.5 / 5. تعداد امتیاز ها: 2

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.