3.7
(3)

پروژه آرتمیس دریاچه چیتگر

پروژه آرتمیس منطقه ۲۲ به سه فاز تقسیم میشود:

​​​​

فاز۱: انتهای سال ۹۷

فاز۲: انتهای سال ۹۸

فاز۳: انتهای سال ۹۹

 

توضیحات تکمیلی برج آرتمیس چیتگر

 

پروژه ملی و فرامنطقه ای آرتمیس که از برج های چیتگر با ظاهری مانند کشتی و در قالب ۶ برج در شمال دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه از جنوب بدون هیچ مزاحمی به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر  و از شمال به پارک کوهستانی آبشار دسترسی داشته و همین موضوع موجب شده تا این پروژه در بین املاک منطقه ۲۲ خاص بنظر برسد.

پروژه آرتمیس از پروژه های اداری و تجاری این منطقه می باشد که به عنوان پروژه ای بین المللی و در کلاس A+ و با برنامه ریزی ایجاد ارزش افزوده حداکثری، برآورد گردیده است.

این پروژه از ۵ قطعه مجزا و ۶ برج تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات دارای سند و پروانه مستقل داشته و هر برج ۴ طبقه تجاری و مابقی اداری دارد. ارتفاع برج های پروژه آرتمیس با یکدیگر متفاوت می باشد و بلندترین برج آن حدود ۳۲ طبقه و کوتاه ترین آن  ۲۵ طبقه می باشد. متصل شدن برج ها به یکدیگر باعث ساخت نمای کشتی شده است.

سازنده پروژه آرتمیس:اتحادیه تعاونیهای نمونه رسا

آدرس: ساحل شمالی دریاچه

 

مساحت کلی پروژه ۳۰ آرتمیس هزار متر مربع می باشد. ۴ طبقه بدنه کشتی به صورت تجاری و ۶ برج بر روی آن وجود دارد که واحدهای اداری را تشکیل می دهند. هر بلوک ۷ طبقه منفی شامل پارکینگ با گنجایش چهار هزار خودرو دارد.

متراژ واحدهای برج آرتمیس عبارتند از : واحدهای اداری ۸۰ متر به بالا و واحدهای تجاری از ۲۵ متر به بالا می باشند. برج های اداری تجاری آرتمیس شامل ۵ بلوک در واقع ۶ برج می باشند که به صورت زیر تقسیم بندی می شوند.

 

پروژه آرتمیس

 

  • بلوک T5

این بلوک شامل ۶۵۷ واحد پارکینگ ۸۱۴۸۹ متر مربع تجاری در ۱۳۰ واحد، ۲۲۶۲ متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۰ واحد، ۷۳۶ متر مربع واحد سونا و ماساژ متر مربع، اداری در ۵۷ واحد ۱۲۲۹۲ / ۹۳.

 

  • بلوک T۴

این بلوک شامل ۴۳۷ واحد پارکینگ، ۴۹۴۷۴۸ متر مربع تجاری در ۹۳ واحد ، ۷۵۴۷۸ متر مربع اداری در ۱۰۲ واحد، ۱۶۹۴ فرهنگی.

 

  • بلوک T3

این بلوک شامل ۸۱۲ واحد پارکینگ،  ۱۰۳۶۷  متر مربع تجاری در ۱۱۱ واحد ، ۹۲۰۵ متر مربع اداری در ۱۴۰ واحد، ۷۸۸ مترمربع فرهنگی.

 

  • بلوک T2

این بلوک از ۲ برج تشکیل شده  ۱۰۷۸ واحد پارکینگ، ۱۱۵۷۴۲۹ متر مربع تجاری در ۱۸۰ واحد، ۱۸۹۸۸۸۳ متر مربع اداری ۱۵۴ واحد ، ۲۲۳۱٫۹۳ مترمربع فرهنگی.

 

  • بلوکT1 

این بلوک شامل ۵۹۱ پارکینگ، ۵۰۷۶ متر مربع واحد تجاری در ۷۳ واحد ، ۵۸۱۱متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۹ واحد ، ۱۰۵۸۹ متر مربع اداری در ۶۶ واحد.

​​​​​​​

نحوه نقل و انتقال برج آرتمیس کوهک

​​​​​​​​​​​​​​

برج آرتمیس در تعاونی مربوطه قابل استعلام و نقل و انتقال می باشد.

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز ها: 3

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *