معرفی برج های قائم فاز 2 چیتگر

معرفی برج های قائم فاز 2 چیتگر منطقه 22

فهرست مطالب

معرفی برج قائم

برج های قائم واقع در ضلع شمالی دریاچه چیتگر و در کنار برج های مسکونی پارسیا و در منطقه 22 تهران قرار گرفته است. برج قائم توسط تعاونی مسکن جانبازان و آزادگان ساخته شده است. برج های قائم دارای 2 بافت جدید و قدیم است که فاز 2 آن یا بافت جدید در سال 1390 ساخته و تحویل گردید.  

مشخصات برج های قائم

برج های قائم از 6 برج مجزا تشکیل شده و متراژ های واحد آن از 75 تا 85 متر مربع است. هریک از آنها 2 اتاق خواب دارند. معماری برج های قائم به صورتی است که در کنار یکدیگر به صورت نیم دایره و قوس مهتاب قرار گرفته اند. همچنین برج های این مجموعه به صورت پلکانی بوده و تعداد طبقات آن با یکدیگر متفاوتند. برای مثال برخی برج ها 12 طبقه و برخی 7 طبقه اند. واحدهای این مجموعه ویویی از سیمان شسته دارد. به طوری که ضلع شمالی و جنوبی قرار گرفته و چشم انداز زیبایی برای ساکنین به وجود آورده است. واحدهای جنوبی از چشم انداز دریاچه و واحدهای شمالی چشم انداز کوه های البرز را دارند. نقل و انتقالات برج های قائم توسط دفاتر تعاونی انجام می شود. از امکانات برج های قائم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • دوربین مدار بسته
  • پارکینگ
  • لابی ورودی
  • پنجره های دوجداره
  • نگهبان
  • سرمایش به صورت اسپلیت و گرمایش از طریق رادیاتور
  • محوطه سازی مناسب شامل آبنما، فضای سبز و جایگاه نشستن 
 

دسترسی های برج قائم

برج قائم در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته و در حد فاصل میدان ساحل و میدان دریاچه است. به همین خاطر راه های ارتباطی مناسبی برای دسترسی به نقاط دیگر دارد. از جمله راه های ارتباطی می توان به بزرگراه های همت (خرازی) و حکیم اشاره کرد. همچنین دریاچه چیتگر که طرفداران بسیاری نیز دارد، در نزدیکی برج های قائم قرار دارد و به راحتی در دسترس ساکنین این برج ها قرار می گیرد. همچنین پروژه آرتمیس نیز در فاصله کمی از برج های قائم قرار دارد که برای ساکنین از اهمیت برخوردار است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با اتوبان های منطقه 22، مقاله اتوبان های همجوار منطقه ۲۲ تهران را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید. باتشکر!