3.8
(10)

پروژه های شمال همت منطقه 22

پروژه های شمال همت

 

شمال همت بخشی از پروژه های منطقه ۲۲ را شامل می شود، همچنین واقع در کنار رشته کوه های البرز می باشد.  شما با خرید این پروژه ها همسایه رشته کوه های البرز خواهید شد. بهترین برج های شمال همت محله آبشار تهران و شهرک شهید باقری میباشد، محله هایی آرام که در کنار مناظر طبیعی و زیبا قرار گرفته اند که از این مناظر میتوان به لتمان کن و آبشار تهران اشاره کرد.

این بخش از منطقه ۲۲ تهران دارای آرامش خاصی می باشد که همه خواستار او هستند. همین امر باعث شده که افراد زیادی این منطقه را برای سکونت انتخاب کنند.

 

بررسی برج های شمال همت

 

از پروژه هایی که در شمال همت قرار دارند میتوان به پروژه های زیر اشاره کرد:

 

پروژه هما پارسه چیتگر که سازنده آن تعاونی هما خلبانان پارسه می باشد و دارای سه تیپ a , b , c است که در مرحله فونداسیون بوده و تحویل آن ۱۴۰۴ می باشد.

 

پروژه تریتیوم ۲ منطقه ۲۲ ، شخصی ساز بوده و سازنده آن شرکت نیکان سازه سدید است. این پروژه دارای متراژهای ۱۰۹ ، ۱۱۴ و ۱۳۳ متری است. در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ در مرحله نازک کاری قرار دارد.

 

پروژه نارنجستان ۳ سازنده ابنیه آکام است و دارای متراژهای ۱۴۲ متری بوده و در مرحله فونداسیون بوده و در تاریخ ۱۴۰۳ تحویل خواهد داد.

 

پروژه نارنجستان3 شمال همت

 

پروژه آبشار تعزیرات چیتگر در شمال همت قرار دارد و توسط مشارکت تعزیرات حکومتی و شرکت سامان گستران پویا ساخته می شود و دارای ۲۱ طبقه است که در مرحله نازک کاری قرار دارد.

 

​​​پروژه برج سفید واقع در شمال همت که توسط آقای عاوشی به صورت شخصی ساخته شده است دارای ۶ برج ۱۹ طبقه است و تکمیل شده است.

 

پروژه شمشاد سازنده جنگلداری و مراتع است و به صورت سهامی خرید و فروش می شود و در ۱۴۰۴ تحویل خواهد داد.

 

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا

گروه سرمایه گذاری مسکن برنا، جایی که رویاها به خانه می رسند

چقدر این آگهی برایتان مفید بود؟

روی یکی از ستاره ها برای امتیاز دادن کلیک کنید.

متوسط امتیاز 3.8 / 5. تعداد امتیاز ها: 10

اولین نفر باشید در امتیاز دادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *